Блок живлення з 1 каналом навантаження, для встановлення на DIN-рейку. Вихідна потужність 54 Вт, вихідна напруга/струм: 12 В/4.5 А; вхідна напруга AC 85-264 В / DC 120-370 В; регулювання вихідної напруги; захист від короткого замикання, перевантаження, перенапруги; LED-індикація; робоча температура -30 °C ~ +70 °C; розміри 52.5 / 90 / 54.5 мм, вага 190 г
Блок живлення Mean Well HDR-60-12, з 1 каналом навантаження, для встановлення на DIN-рейку. Вихід: потужність 54 Вт, напруга/струм: 12 В/4.5 А; вхідна напруга AC 85-264 В / DC 120-370 В.
Застосування
Блок живлення Mean Well HDR-60-12 має широке промислове та побутове застосування, зокрема, в системах контролю доступу, домашній автоматизації, промисловій автоматизації, для живлення електромеханічного обладнання тощо.
Ключові властивості та можливості
- Широкий діапазон вхідної напруги AC 85-264 В / DC 120-370 В.
- 1 канал навантаження. Вихідні параметри: потужність 54 Вт, вихідна напруга/струм: 12 В/4.5 А.
- Захист від короткого замикання, перевантаження, перенапруги.
- Регульована вихідна напруга.
- Низьке споживання за відсутності навантаження – до 0.3 Вт.
- Світлодіодна індикація робочого стану.
- Монтаж на DIN-рейку TS-35/7.5 або TS-35/15.
- Великий діапазон робочих температур від -30 °C до +70 °C.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Mean Well |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Best Seller | 3 |
| Бренд | Mean Well |
| Вес | 190 г |
| Выходное напряжение | 12 В |
| Выходная мощность | 54 Вт |
| Выходной ток | 4.5 А |
| Входное напряжение | 85-264 В АС / 120-370 DC |
| Гарантія | 12 міс. |
| Цвет | Чёрный |
| Кількість каналів навантаження | 1 |
| Материал корпуса | Пластик |
| Рабочая температура | -30 °C ~ +70 °C |
| Розміри | 52.5 / 90 / 54.5 мм |
| Розміри, мм | 52.5 / 90 / 54.5 |
| Тип блока питания | Импульсный |
| Тип виконання | Монтаж на DIN-рейку |
| Тип защиты | Від короткого замикання, перевантаження, перенапруги |
| Тип устройства | Блок живлення |
Информация для заказа
- Цена: 826 ₴





