Блок живлення з 1 каналом навантаження, для встановлення на DIN-рейку. Вихідна потужність 120 Вт, вихідна напруга/струм: 12 В/10 А; вхідна напруга AC 90-264 В / DC 127-370 В; регулювання вихідної напруги; захист від короткого замикання, перевантаження, перенапруги, перегріву; LED-індикація; робоча температура -20 °C ~ +70 °C; розміри 40 / 125.2 / 113.5 мм, вага 600 г
Блок живлення Mean Well NDR-120-12, з 1 каналом навантаження, для встановлення на DIN-рейку. Вихід: потужність 120 Вт, напруга/струм: 12 В/10 А; вхідна напруга AC 90-264 В / DC 127-370 В.
Застосування
Блок живлення Mean Well NDR-120-12 має широке промислове застосування, зокрема, в системах контролю доступу, промисловій автоматизації, для живлення напівпровідникового заводського обладнання, електромеханічних пристроїв тощо.
Ключові властивості та можливості
- Широкий діапазон вхідної напруги AC 90-264 В / DC 127-370 В.
- 1 канал навантаження. Вихідні параметри: потужність 120 Вт, вихідна напруга/струм: 12 В/10 А.
- Захист від короткого замикання, перевантаження, перенапруги, перегріву.
- Регульована вихідна напруга.
- Світлодіодна індикація робочого стану.
- Охолодження за рахунок вільної конвекції повітря.
- Монтаж на DIN-рейку TS-35/7.5 або TS-35/15.
- Великий діапазон робочих температур від -20 °C до +70 °C.
- Відповідає сертифікації UL/CUL/TUV/CB/CE із загальної безпеки, стандартам EN61000-6-2 з електромагнітної чутливості, EN55022 зелектромагнітної сумісності EMI за класом B.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Mean Well |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Best Seller | 1 |
| Бренд | Mean Well |
| Вес | 600 г |
| Выходное напряжение | 12 В |
| Выходная мощность | 120 Вт |
| Выходной ток | 10 А |
| Входное напряжение | 90-264 В АС / 127-370 DC |
| Гарантія | 12 міс. |
| Цвет | Серый |
| Кількість каналів навантаження | 1 |
| Материал корпуса | Металл |
| Рабочая температура | -20 °C ~ +70 °C |
| Розміри | 40 / 125.2 / 113.5 мм |
| Розміри, мм | 40 / 125.2 / 113.5 |
| Тип блока питания | Импульсный |
| Тип виконання | Монтаж на DIN-рейку |
| Тип защиты | Від короткого замикання, перевантаження, перегріву, перенапруги |
| Тип устройства | Блок живлення |
Информация для заказа
- Цена: 1 341 ₴





