
Покажчик світловий СенКо Грінлайт УА-2-220 «ПК» 220V (24-00100)
2 118 ₴
- В наличии
- Код: 24-00100
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Покажчик світловий пожежного крану. Номінальна напруга 220 В; споживаний струм 250 мА; клас захисту IP31, для внутрішнього встановлення; робоча температура -10 °C ~ +50 °C; розміри 330 / 44 / 208 мм, вага 1300 г. Розміри інформаційного поля складають 330 / 150 мм, можливе виготовлення індивідуального напису/піктограми
Покажчик світловий СенКо Грінлайт УА-2-220 «ПК». Номінальна напруга 220 В, споживаний струм 250 мА. Пристрій у металевому корпусі з акриловим інформаційним табло, клас захисту IP31, для внутрішнього встановлення. Можливість кріплення покажчика як на стіну, так і на стелю.
Застосування
Світловий вказівник пожежного крану застосовується в системах охоронно-пожежної сигналізації і сповіщення та керування евакуацією 2-5 типів, а також в газовій сигналізації.За рахунок дизайну вписується в інтер'єр приміщень громадського харчування та відпочинку, а також в адміністративних та інших місцях загального користування.
Ключові властивості
- Вказівник пожежного крану з високою яскравістю.
- Номінальна напруга 220 В, споживаний струм 250 мА.
- Світловий покажчик Грінлайт складається з металевого корпусу та акрилового інформаційного табло. Усередині металевого корпусу розташовані плата керування та лінійка ультраяскравих світлодіодів.
- Розміри інформаційного поля складають 330 / 150 мм. За попереднім замовленням можливе виготовлення індивідуального напису/піктограми.
- Є можливість кріплення на стіну, перпендикулярно до стіни, а також під стелю.
- Покажчик сертифікований для використання в протипожежних системах.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Сенко |
| Страна производитель | Украина |
| Пользовательские характеристики | |
| Батарея | Немає |
| Беспроводной стандарт | — |
| Вес | 1300 |
| Установка | Внутрішнє |
| Гарантія | 24 місяці |
| Додаткові характеристики | Для внутрішнього встановлення, можливість кріплення на стіну і під стелю, сертифікований для протипожежних систем, висока яскравість, індивідуальний напис/піктограма за замовленням |
| Диапазон рабочих температур | -10 °C ~ +50 |
| Питание | Від мережі |
| Живлення пристрою | AC 220 В |
| Керування | — |
| Класс защиты | IP31 |
| Цвет | Белый |
| Материал корпуса | Акрил, Метал |
| Оповещение | — |
| Підключення | Дротове |
| Робоча напруга | 220 |
| Рабочая температура | -10 °C ~ +50 °C |
| Розміри | 330 х 44 х 208 |
| Розміри, мм | 330 / 44 / 208 |
| Ток потребления | 250 мА |
| Струм у режимі бездіяльності/тривоги | 250 мА |
| Ступінь захисту корпусу | IP31 |
| Сумісна версія ОС | — |
| Совместимость | — |
| Тип | Дротові |
| Тип установки | — |
| Тип устройства | Покажчик світловий |
| Тип під'єднання | Дротові |
Информация для заказа
- Цена: 2 118 ₴

