Блок живлення з 1 каналом навантаження, для встановлення на DIN-рейку. Вихідна потужність 40.8 Вт, вихідна напруга/струм: 24 В/1.7 А; вхідна напруга AC 85-264 В / DC 120-370 В; регулювання вихідної напруги; захист від короткого замикання, перевантаження, перенапруги; LED-індикація; робоча температура -20 °C ~ +70 °C; розміри 40 / 90 / 100 мм, вага 300 г
Блок живлення Mean Well MDR-40-24, з 1 каналом навантаження, для встановлення на DIN-рейку. Вихід: потужність 40.8 Вт, напруга/струм: 24 В/1.7 А; вхідна напруга AC 85-264 В / DC 120-370 В.
Застосування
Блок живлення Mean Well MDR-40-24 має широке промислове застосування, зокрема, в системах контролю доступу, промисловій автоматизації, для живлення напівпровідникового заводського обладнання, електромеханічних пристроїв тощо.
Ключові властивості та можливості
- Широкий діапазон вхідної напруги AC 85-264 В / DC 120-370 В.
- 1 канал навантаження. Вихідні параметри: потужність 40.8 Вт, вихідна напруга/струм: 24 В/1.7 А.
- Захист від короткого замикання, перевантаження, перенапруги.
- Регульована вихідна напруга.
- Світлодіодна індикація робочого стану.
- Охолодження за рахунок вільної конвекції повітря.
- Низьке споживання в режимі холостого ходу – до 0.75 Вт.
- DC-OK релейний вихід.
- Монтаж на DIN-рейку TS-35/7.5 або TS-35/15.
- Великий діапазон робочих температур від -20 °C до +70 °C.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Mean Well |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Бренд | Mean Well |
| Вес | 300 г |
| Выходное напряжение | 24 В |
| Выходная мощность | 40.8 Вт |
| Выходной ток | 1.7 А |
| Входное напряжение | 85-264 В АС / 120-370 DC |
| Гарантія | 12 міс. |
| Цвет | Білий, Синій |
| Кількість каналів навантаження | 1 |
| Материал корпуса | Пластик |
| Рабочая температура | -20 °C ~ +70 °C |
| Розміри | 40 / 90 / 100 мм |
| Розміри, мм | 40 / 90 / 100 |
| Тип блока питания | Импульсный |
| Тип виконання | Монтаж на DIN-рейку |
| Тип защиты | Від короткого замикання, перевантаження, перенапруги |
| Тип устройства | Блок живлення |
Информация для заказа
- Цена: 776 ₴





