Блок живлення з функцією UPS (ДБЖ), з 2 каналами навантаження, для встановлення на DIN-рейку. Вихідна потужність 59.34 Вт, вихідна напруга/струм: 1-й канал 13.8 В/2.8 А, 2-й канал 13.8 В/1.5 А; вхідна напруга AC 90-264 В / DC 127-370 В; регулювання вихідної напруги; захист від короткого замикання, перевантаження, перенапруги, перегріву; LED-індикація; робоча температура -30 °C ~ +70 °C; розміри 40 / 90 / 100 мм, вага 300 г
Блок живлення з функцією UPS (ДБЖ) Mean Well DRC-60A, з 2 каналами навантаження, для встановлення на DIN-рейку. Вихід: потужність 59.34 Вт, напруга/струм: 1-й канал 13.8 В/2.8 А, 2-й канал 13.8 В/1.5 А; вхідна напруга AC 90-264 В / DC 127-370 В.
Застосування
Блок живлення Mean Well DRC-60A використовується в системах безпеки, аварійного освітлення, сигналізації, контролю доступу, централізованого моніторингу та інших, що потребують безперебійного живлення. Сумісний з найбільш поширеними акумуляторними батареями, що використовуються у системах безпеки.
Ключові властивості та можливості
- Широкий діапазон вхідної напруги AC 90-264 В / DC 127-370 В.
- 2 канали навантаження. Вихідні параметри: потужність 59.34 Вт, вихідна напруга/струм: 1-й канал 13.8 В/2.8 А, 2-й канал 13.8 В/1.5 А.
- Сигнал тривоги у разі зникнення вхідної напруги (вихід AC OK) та низького заряду акумулятора (через релейний вихід).
- Функція ДБЖ - додатковий вихід для підключення резервної акумуляторної батареї. У разі зникнення мережевого живлення до виходу пристрою підключається АКБ, щоб забезпечити безперебійне живлення підключеного обладнання. В той самий час подається тривожний сигнал на вихід AC OK.
- Захист від короткого замикання, перевантаження, перенапруги, перегріву.
- Захист від низького заряду акумулятора, неправильної полярності акумулятора за допомогою запобіжника.
- Світлодіодна індикація робочого стану.
- Охолодження за рахунок вільної конвекції повітря.
- Монтаж на DIN-рейку TS-35/7.5 або TS-35/15.
- Великий діапазон робочих температур від -30 °C до +70 °C.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Mean Well |
| Страна производитель | Китай |
| Материал корпуса | Пластик |
| Пользовательские характеристики | |
| Best Seller | 1 |
| Вес | 300 г |
| Выходное напряжение | 12 В |
| Выходная мощность | 59.34 Вт |
| Выходной ток | 1.5 А, 2.8 А |
| Входное напряжение | 90-264 В АС / 127-370 DC |
| Гарантія | 12 міс. |
| Цвет | Білий, Синій |
| Кількість каналів навантаження | 2 |
| Рабочая температура | -30 °C ~ +70 °C |
| Розміри | 40 / 90 / 100 мм |
| Розміри, мм | 40 / 90 / 100 |
| Тип блока питания | Импульсный |
| Тип виконання | Монтаж на DIN-рейку |
| Тип защиты | Від короткого замикання, перевантаження, перегріву, перенапруги |
| Тип устройства | Блок безперебійного живлення |
Информация для заказа
- Цена: 1 798 ₴




