Покажчик світловий шляхів евакуації з написом «Вихід»; номінальна напруга 220 В; діапазон напруги 196-242 В; споживаний струм 18 мА; споживана потужність 0.22 Вт; робоча температура -10 °C ~ +55 °C; розміри 350 / 104 / 45 мм; розміри інформаційного поля 290 / 100 мм; вага 330 г
Покажчик світловий шляхів евакуації, з написом «Вихід» Артон Люкс-220-02-Вихід. Номінальна напруга 220 В, споживаний струм 18 мА. Підходить для внутрішнього встановлення.
Застосування
Покажчики шляхів евакуації типу «ПС», призначені для позначення евакуаційних виходів в системах оповіщення та управління евакуацією людей під час пожежі.
Ключові властивості
- Номінальна напруга живлення 220 В та діапазон напруги живлення 196-242 В.
- Покажчик характеризується низьким рівнем споживання: споживаний струм 18 мА, споживана потужність 0.22 Вт.
- Призначений для внутрішнього встановлення. Габаритні розміри складають 350 / 104 / 45 мм, розміри інформаційного поля з написом 290 / 100 мм.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Артон |
| Страна производитель | Украина |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 330 г |
| Установка | Внутрішнє |
| Гарантія | 12 місяців |
| Питание | 220 В |
| Живлення пристрою | AC 220 В |
| Класс защиты | IP20C |
| Материал корпуса | Пластик |
| Попереднє замовлення | 1 |
| Підключення | Дротове |
| Рабочая температура | -10 °C ~ +55 °C |
| Розміри | 350 / 104 / 45 мм |
| Розміри, мм | 350 / 104 / 45 |
| Ток потребления | 18 мА |
| Тип устройства | Покажчик світловий |
Информация для заказа
- Цена: 1 139 ₴


