Покажчик світловий шляхів евакуації з написом «Пожежа»; номінальна напруга 220 В; діапазон напруги 196-242 В; споживаний струм 18 мА; споживана потужність 0.22 Вт; робоча температура -10 °C ~ +55 °C; розміри 350 / 104 / 45 мм; розміри інформаційного поля 290 / 100 мм; вага 330 г
Покажчик світловий шляхів евакуації, з написом «Пожежа» Артон Люкс-220-02-Пожежа. Номінальна напруга 220 В, споживаний струм 18 мА. Підходить для внутрішнього встановлення.
Застосування
Покажчики шляхів евакуації типу «ПС», призначені для позначення евакуаційних виходів в системах оповіщення та управління евакуацією людей під час пожежі.
Ключові властивості
- Номінальна напруга живлення 220 В та діапазон напруги живлення 196-242 В.
- Покажчик характеризується низьким рівнем споживання: споживаний струм 18 мА, споживана потужність 0.22 Вт.
- Призначений для внутрішнього встановлення. Габаритні розміри складають 350 / 104 / 45 мм, розміри інформаційного поля з написом 290 / 100 мм.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Артон |
| Страна производитель | Украина |
| Пользовательские характеристики | |
| Батарея | Немає |
| Беспроводной стандарт | — |
| Вес | 330 |
| Установка | Внутрішнє |
| Гарантія | 12 місяців |
| Додаткові характеристики | Низьке споживання, розмір інформаційного поля 290/100 мм, матеріал корпусу Пластик |
| Диапазон рабочих температур | -10 °C ~ +55 |
| Питание | Від мережі |
| Живлення пристрою | AC 220 В |
| Керування | Концентратор |
| Класс защиты | IP20C |
| Материал корпуса | Пластик |
| Оповещение | — |
| Попереднє замовлення | 1 |
| Підключення | Дротове |
| Робоча напруга | 220 |
| Рабочая температура | -10 °C ~ +55 °C |
| Розміри | 350 х 104 х 45 |
| Розміри, мм | 350 / 104 / 45 |
| Ток потребления | 18 мА |
| Струм у режимі бездіяльності/тривоги | 18 мА |
| Ступінь захисту корпусу | IP20 |
| Сумісна версія ОС | — |
| Совместимость | — |
| Тип | Дротові |
| Тип установки | — |
| Тип устройства | Покажчик світловий |
| Тип під'єднання | Дротові |
Информация для заказа
- Цена: 1 139 ₴


