Покажчик світловий шляхів евакуації зі звуком, з написом «Пожежа»; номінальна напруга 220 В; діапазон напруги 196-242 В; споживаний струм 18 мА; споживана потужність 0.33 Вт; рівень звуку 75 дБ; основна звукова частота 4±0.2 кГц; робоча температура -10 °C ~ +55 °C; розміри 350 / 104 / 45 мм; розміри інформаційного поля 290 / 100 мм; вага 330 г
Покажчик світловий шляхів евакуації зі звуком, з написом «Пожежа» Артон Люкс-Звук 220-02-Пожежа. Гучність вбудованої сирени 75 дБ, номінальна напруга 220 В, споживаний струм 18 мА. Підходить для внутрішнього встановлення.
Застосування
Покажчики шляхів евакуації типу «ПС», призначені для позначення евакуаційних виходів в системах оповіщення та управління евакуацією людей під час пожежі.
Ключові властивості
- Номінальна напруга живлення 220 В та діапазон напруги живлення 196-242 В.
- На додаток до світлової індикації небезпеки пристрій оснащений сиреною гучністю 75 дБ, зі звуковою частотою 4±0.2 кГц.
- Покажчик характеризується низьким рівнем споживання: споживаний струм 18 мА, споживана потужність 0.33 Вт.
- Призначений для внутрішнього встановлення. Габаритні розміри складають 350 / 104 / 45 мм, розміри інформаційного поля з написом 290 / 100 мм.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Артон |
| Страна производитель | Украина |
| Пользовательские характеристики | |
| Батарея | Немає |
| Беспроводной стандарт | — |
| Вес | 330 |
| Установка | Внутрішнє |
| Гарантія | 12 місяців |
| Гучність сирени | 75 дБ |
| Двосторонній зв'язок з централлю | Немає |
| Додаткові характеристики | низький рівень споживання |
| Диапазон рабочих температур | -10 °C ~ +55 |
| Питание | Від мережі |
| Живлення пристрою | AC 220 В |
| Керування | Локальний доступ |
| Класс защиты | IP20C |
| Максимальна гучність | 75 дБ |
| Материал корпуса | Пластик |
| Оповещение | Світлозвукове |
| Попереднє замовлення | 1 |
| Підключення | Дротове |
| Робоча напруга | 220 |
| Рабочая температура | -10 °C ~ +55 °C |
| Розміри | 350 х 104 х 45 |
| Розміри, мм | 350 / 104 / 45 |
| Ток потребления | 18 мА |
| Струм у режимі бездіяльності/тривоги | 18 мА |
| Ступінь захисту корпусу | IP20 |
| Сумісна версія ОС | — |
| Совместимость | — |
| Тип | Дротові |
| Тип установки | — |
| Тип устройства | Покажчик світлозвуковий |
| Тип під'єднання | Дротові |
Информация для заказа
- Цена: 1 139 ₴


