
Гучномовець активний внутрішній настінний FONTE 3w НВ-А для системи активного мовного оповіщення GOLOS-2
752 ₴
- Нет в наличии
- Код: 24-00103
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Активний внутрішній настінний гучномовець з підсилювачем, для системи активного мовного оповіщення GOLOS-2; напруга живлення 12 В, вхідна напруга 0.7 В; діапазон частот 10-10000 Гц; вихідна потужність 3 Вт; пластиковий корпус; розміри 120 / 120 / 60 мм; вага 0.8 кг
Внутрішній активний настінний гучномовець з підсилювачем FONTE 3w НВ-А, для системи активного мовного оповіщення GOLOS-2. Напруга живлення 12 В, вхідна напруга 0.7 В. Діапазон частот 100-10000 Гц, вихідна потужність 3 Вт. Корпус з пластику.
Застосування
Активні гучномовці використовуються для системи активного мовного оповіщення GOLOS-2. Система призначена для автоматичного або ручного аварійного мовного сповіщення, а також трансляції службових сповіщень та фонової музики та розрахована на 1-2 зони сповіщення для малих та середніх (від 20 до 100 Вт) за площею об'єктах.
Ключові властивості
- В одному корпусі активного гучномовця об'єднані два пристрої: динамік та підсилювач. Тому для підключення, крім кабеля, через який розповсюджується звуковий сигнал, потрібне ще зовнішнє живлення. Гучномовець працює при подачі живлення напругою 12 В постійного струму та подачі звукового сигналу напругою 0.7 В. Діапазон напруги живлення становить 10-15 В.
- Діапазон відтворювальних частот 100-10000 Гц. Номінальна шумова потужність 3 Вт.
- У гучномовці передбачено ручне регулювання гучності.
- Гучномовець виконаний в пластиковому корпусі та складається з кришки та основи. Підключається за допомогою клемної колодки.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Fonte |
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Ручной |
| Общие | |
| Цвет | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| Бренд | FONTE |
| Вес | 0.8 кг |
| Выходная мощность | 3 Вт |
| Установка | Внутрішнє |
| Входное напряжение | 0.7 В |
| Гарантія | 24 міс. |
| Діапазон робочих частот | 100-10000 Гц |
| Питание | 12 В |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Материал корпуса | Пластик |
| Монтаж | Настенный |
| Рабочая температура | -20 °C ~ +55 °C |
| Розміри | 120 / 120 / 60 мм |
| Розміри, мм | 120 / 120 / 60 |
| Тип устройства | Гучномовець |
Информация для заказа
- Цена: 752 ₴

