Універсальне джерело живлення VIA Energy Mini UPS 2.0 з вбудованим літієвим аккумулятором на 10400 мА·год. Вихідні інтерфейси USB 5V/2A, DC 5V/2A, DC 9V/2A, DC 12V/2A, Passive PoE 15V/0.6A, 24V/0.6A; вихідна потужність 36 Вт; вхідна напруга 85-265 В (AC) 50-60 Гц.
Порт PoE має пасивний вихід, тобто на виході порту завжди присутня напруга 15 В або 24 В (регулюється перемикачем). Підключене обладнання, яке не підтримує PoE, може вийти з ладу (ПК, ноутбуки, комутатори, роутери та ін.).
Застосування
Чудове рішення у разі необхідності забезпечити живленням за відсутності світла або в польових умовах різні пристрої. За рахунок набору виходів під різний вольтаж та з різними інтерфейсами, користувачу полегшується процес використання: більше не треба шукати спеціальні перехідники, специфічні блоки живлення, вигадувати підключення інверторів, трансформаторів тощо. Підійде для підключення телефонів, планшетів, зарядки радіостанцій, живлення камер відеонагляду, пристроїв з Passive PoE (15 або 24 В). Ідеальний варіант, якщо вам необхідно вдома забезпечити резервне живлення роутера, LED-підсвічування, камери 5 або 12 В, для кемпінгу, в якості портативної зарядної точки в автомобіль.
Ключові властивості
- Вбудований літієвий акумулятор 10400 мАг. Забезпечить до 7 годин безперебійної роботи роутера.
- Вихідні інтерфейси USB 5V/2A, DC 5V/2A, DC 9V/2A, DC 12V/2A, Passive PoE 15V/0.6A, 24V/0.6A.
- Максимальна вихідна потужність 36 Вт.
- Вхідна напруга 85-265 В (AC) 50-60 Гц.
- Інтелектуальна схема захисту від перезарядження, перерозрядження та короткого замикання.
- Компактний і легкий пристрій розмірами 160 / 105 / 33 мм та вагою 410 г, з індикатором рівня заряду батареї.
- Всі необхідні кабелі у комплекті.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | VIA Energy |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Best Seller | 2 |
| Ємність акумулятора | 10400 mAh |
| Батарея | літієва |
| Бренд | VIA Energy |
| Вес | 410 г |
| Выходное напряжение | 5 В, 9 В, 12 В, 15 В, 24 В |
| Выходная мощность | 36 Вт |
| Входное напряжение | 85-265 В |
| Гарантія | 12 міс. |
| Захист | Від перезарядки та перерозарядки, короткого замикання |
| Цвет | Чёрный |
| Материал корпуса | ABS-пластик |
| Рабочая температура | -10 °C ~ +40 °C |
| Розміри | 160 / 105 / 33 мм |
| Розміри, мм | 160 / 105 / 33 |
| Тип устройства | Блок безперебійного живлення |
- Цена: 2 178 ₴


