Радіобрелок-пульт дистанційного керування; частота 433 МГц; кількість кнопок: 4; радіус дії до 100 м; код, що приймається: фіксований (24 біт); живлення літієва батарейка 12В (тип 27А); потужність передавача менше 5 мВт; розміри 35 / 10 / 14 мм
Брелок-радіопередавач з 4 кнопками Trinix TRX-RK з робочою частотою 433.92 МГц і дальністю передачі до 100 м.
Застосування
Використовується для керування виконавчими пристроями системи контролю доступу (наприклад, шлагбаум, турнікет, електрозамок), сигналізаціями (постановка або зняття з охорони). Передавач (брелок) відправляє сигнал на приймач, який перемикає реле пристрою, яким керує.
Ключові властивості та можливості
- Працює на робочій частоті 433.92 МГц, що не вимагає сертифікації.
- Дальність передачі сигналу до 100 м, максимальна потужність становить 5 мВт. Код, що приймається: фіксований, 24 біт.
- Брелок живиться від літієвої батареї 12В (тип 27А).
- Світлова індикація.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Trinix |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Беспроводной стандарт | 433.92 МГц |
| Вид | — |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дальність передачі | 100 м |
| Дальність передачі сигналу | 100 |
| Диапазон рабочих температур | -10 °C ~ +45 |
| Питание | 1 x 27 |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Канали зв'язку | Бездротове |
| Керування | Пульт ДК |
| Цвет | Чорний зі сріблястим |
| Країна виробник товару | Китай |
| Материал корпуса | Пластик |
| Особенности | Світлова індикація, 4 кнопки |
| Протокол связи | 433.92 МГц |
| Підключення | Бездротове |
| Робоча напруга | 12 |
| Рабочая температура | -10 °C ~ +45 °C |
| Рабочая частота | 433.92 МГц |
| Роз'єми підключення | Немає |
| Розміри | 35 х 10 х 14 |
| Розміри, мм | 35 / 10 / 14 |
| Сумісна версія ОС | — |
| Совместимость | — |
| Тип установки | — |
| Тип повідомлень/оповіщень | Світлова індикація |
| Тип устройства | Радіобрелок |
| Тип під'єднання | Бездротові |
| Частота бездротових датчиків | 433 |
Информация для заказа
- Цена: 383 ₴




