Вуличний настінний гучномовець HSK-15TEN (EN54-24). Номінальна вихідна потужність 15 Вт/10 Вт/5 Вт і 8 Ом. Клас захисту IP66. Розміри 235 / 225 / 165 мм. Вага 1.4 кг.
Вуличний настінний гучномовець HSK-15TEN (EN54-24) CMX. Рупорний гучномовець для вуличного встановлення з трансформатором, призначений для голосового оповіщення та системи евакуації. Широко застосовуються при озвучуванні відкритих майданчиків, виробничих та складських приміщень у складі систем оповіщення всіх типів. Гучномовець сертифікований за стандартом EN54-24, звіт про випробування CNBOP 1438-CPR-0840. Розподільча коробка з керамічним роз'ємом, вогнестійким кабелем 95 ℃ і термозапобіжником. Корпус з пластику ABS, кронштейн з алюмінію білого кольору (в комплекті).
Ключові особливості:
- номінальна шумова потужність, 6 Вт;
- номінальна вхідна напруга, 70 або 100 В;
- чутливість (@1W/m) не менше 110 дБ;
- ефективно відтворений діапазон частот не вужче від 400 до 8000 Гц;
- габаритні розміри, 235 / 225 / 165 мм;
- матеріал корпусу - пластик ABS, кронштейн - алюміній;
- ступінь захисту IР66;
- маса, не більше 1.4 кг.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | CMX |
| Страна производитель | Китай |
| Общие | |
| Цвет | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| Best Seller | 2 |
| Бренд | CMX |
| Вес | 1.4 кг |
| Выходная мощность | 5-10-15 Вт |
| Установка | Зовнішнє |
| Гарантія | 12 міс. |
| Діапазон робочих частот | 300-6500 Гц |
| Класс защиты | IP66 |
| Материал корпуса | Нержавеющая сталь |
| Монтаж | Настенный |
| Розміри | 235 / 225 / 165 мм |
| Розміри, мм | 235 / 225 / 165 |
| Співвідношення сигнал/шум | 110 дБ |
| Тип гучномовця | Пасивний |
| Тип устройства | Гучномовець |
Информация для заказа
- Цена: 1 516 ₴




