Вогнетривкий стельовий динамік, відповідає стандартам EN54-24. Вбудований трансформатор 100 В/70 В для системи PA та VA. Вхідна напруга 100 В, вихідна потужність 20-10-5-2.5 Вт і 8 Ом. Трансформатор 100 В і 8 Ом. 5.25-дюймовий низькочастотний динамік і 1-дюймовий майларовий твітер, двостороння акустична система. Корпус ABS, металева решітка з протипожежним куполом білого кольору. Вогнетривка клема Фенікс, термозапобіжник, протипожежний купол і вогнетривкий кабель
Вогнетривкий стельовий динамік CMX CSK-520KEN (EN54-24), відповідає стандартам EN54-24. Вбудований трансформатор 100 В/70 В для системи PA та VA. Вхідна напруга 100 В, вихідна потужність 20-10-5-2.5 Вт і 8 Ом. Трансформатор 100 В і 8 Ом. 5.25-дюймовий низькочастотний динамік і 1-дюймовий майларовий твітер, двостороння акустична система. Корпус ABS, металева решітка з протипожежним куполом білого кольору. Вогнетривкий термінал фенікс, термозапобіжник, протипожежний купол і вогнетривкий кабель. Швидке та надійне встановлення на стелі.
Ключові властивості
- Вихідна потужність 20-10-5-2.5 Вт і 8 Ом
- Частотна характеристика 100-20000 Гц
- SPL (@1 Вт/м) 86 ± 3 дБ
- Динамік 5.25-дюймовий низькочастотний динамік і 1-дюймовий майларовий твітер, двостороння акустична система
- Матеріал: корпус ABS, металева решітка з протипожежним куполом білого кольору
- Розміри Ø 203 / 145 мм
- Вага 1.7 кг
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | CMX |
| Страна производитель | Китай |
| Общие | |
| Цвет | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| Бренд | CMX |
| Вес | 1.7 кг |
| Выходная мощность | 2.5-5-10-20 Вт |
| Установка | Внутрішнє |
| Входное напряжение | 100 В |
| Гарантія | 12 міс. |
| Діапазон робочих частот | 100-20000 Гц |
| Материал корпуса | ABS-пластик |
| Монтаж | Стельовий |
| Розміри | Ø203 / 145 мм |
| Розміри, мм | Ø203 / 145 |
| Співвідношення сигнал/шум | >85 дБ |
| Тип гучномовця | Пасивний |
| Тип устройства | Гучномовець |
Информация для заказа
- Цена: 1 370 ₴



