Професійний безрамковий стельовий динамік, 30 Вт/15 Вт/7,5 Вт, 100 В, 6,5 дюймів, 2-смуговий, для комерційного аудіо та публічного використання, з трансформатором 100 В, коаксіальним динаміком Високоякісна тонка двостороння стельова колонка. 100В лінійний стельовий динамік з трансформатором. Головний драйвер з поліпропіленовим конусом hi-flex для розширеної низькочастотної характеристики. 6,5-дюймовий басовий динамік з 1-дюймовим високочастотним динаміком. Вихідна потужність 30-15-7.5 Вт. Магнітна безкаркасна решітка та перегородка з ABS-пластику. Просте та безпечне встановлення, для врізного монтажу. Ексклюзивний дизайн решітки забезпечує справжні безрамні колонки.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | CMX |
| Страна производитель | Китай |
| Общие | |
| Цвет | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| Бренд | CMX |
| Вес | 1.7 кг |
| Выходная мощность | 7.5-15-30 Вт |
| Установка | Внутрішнє |
| Гарантія | 12 міс. |
| Діапазон робочих частот | 80-20000 Гц |
| Материал корпуса | ABS Пластик |
| Монтаж | Стельовий |
| Розміри | Ø235 / 110 мм |
| Розміри, мм | Ø235 / 110 |
| Співвідношення сигнал/шум | 90 дБ |
| Тип гучномовця | Пасивний |
| Тип устройства | Гучномовець |
Информация для заказа
- Цена: 1 021 ₴





