7-дюймовий TFT-дисплей з роздільною здатністю 1024*600, сенсорні кнопки кнопки керування; 2 панелі виклику; можливість регулювання часу відімкнення замка; живлення 220 В (вбудований блок живлення), або 13.5 В; споживання до 6 Вт; колір білий; розміри 193 / 123 / 18 мм
Відеодомофон Slinex SM-07 White з TFT-дисплеєм 7 дюймів, керування за допомогою сенсорних кнопок, підключення 2 панелей виклику CVBS.
Ключові властивості
- Відеодомофон з TFT-дисплеєм на 7 дюймів і роздільною здатністю 1024х600.
- Навігація по меню і керування домофоном здійснюється за допомогою сенсорних кнопок.
- Даний прилад має можливість підключення двох панелей виклику з відеовиходом CVBS.
- Живлення здійснюється від мережі 220 В (вбудований блок живлення), або від зовнішнього джерела живлення 13.5 В.
- Додаткові функції: 16 поліфонічних мелодій виклику, регулювання часу відімкнення замка, регулювання гучності дзвінка і розмови.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Slinex |
| Страна производитель | Китай |
| Тип устройства | Видеодомофон |
| Пользовательские характеристики | |
| Интерфейс | — |
| Беспроводной стандарт | — |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дисплей | Кольоровий |
| Дисплей / роздільна здатність | 7" TFT |
| Додаткові характеристики | 16 поліфонічних мелодій виклику, регулювання часу відімкнення замка, регулювання гучності дзвінка і розмови |
| Діагональ екрана | 7" |
| Диагональ экрана | 7" |
| Питание | Від мережі |
| Живлення пристрою | AC 220 В, DC 12 В |
| Запис | Без запису |
| Применение | Для дачі, Для квартири, Для офісу |
| Канали | 2 |
| Керування | Сенсорні кнопки |
| Цвет | Белый |
| Країна виробник товару | Китай |
| Кількість викличних панелей | 2 панелі |
| Кількість під'єднуваних камер | 2 камери |
| Материал корпуса | Пластик |
| Матриця | TFT |
| Монтаж | Накладний |
| Монтаж панелі | Накладний |
| Напряжение сети | 100-240 B |
| Особенности | Керування замком |
| Потужність споживання | 6 Вт |
| Назначение | — |
| Підключення | Аналогове (4-дротове) |
| Підтримка зовнішньої пам'яті | Немає |
| Підтримка панелей виклику / камер | 2 панелі виклику |
| Регулировка | Рівень гучності |
| Рабочая температура | -10 °C ~ +55 °C |
| Роздільна здатність відеосигналу | 1024x600 |
| Разрешение экрана | 1024x600 |
| Розмова з відвідувачем | Гучний зв'язок |
| Розміри | 193 х 123 х 18 мм |
| Розміри, мм | 193×123×18 |
| Розташування монітора | — |
| Споживання в робочому режимі | 6 Вт |
| Стандарти кодування | CVBS |
| Сумісна версія ОС | — |
| Совместимость | — |
| Тип | Аналогові відеодомофон |
| Тип установки | — |
| Тип відеосигналу | CVBS |
| Тип керування | Сенсорні кнопки |
| Тип під'єднання | Дротові |
| Тривожний вхід | Немає |
Информация для заказа
- Цена: 3 168 ₴





