Відеопанель на 1 абонента; роздільна здатність камери 800 ТВЛ, кут огляду 72°; стандарт відеосигналу CVBS; ІЧ-підсвічування до 1.5 м; вбудоване реле для відімкнення електрозамка NO; накладний або врізний монтаж; робоча температура -40°C~+65°C; антивандальний корпус з металевого сплаву, клас захисту IP65; кутовий кронштейн та козирок у комплекті; розміри 122 / 41 / 23 мм
Панель виклику Slinex ML-16HR Black на 1 абонента, з роздільною здатністю камери 800 ТВЛ, можливість накладного або врізного монтажу.
Ключові властивості та можливості
- Кольорова відеопанель з роздільною здатністю 800 ТВЛ і кутом огляду 72°.
- Підтримка стандарту відеосигналу CVBS.
- Інфрачервоне підсвічування дальністю до 1.5 метрів дозволить розрізнити об’єкти при слабкому освітленні.
- Реле з NO контактами для відімкнення підключеного електрозамка.
- Регулювання гучності динаміка за допомогою потенціометра.
- Можливість накладного або врізного монтажу.
- У комплекті з панеллю – кутовий кронштейн та козирок.
- Антивандальний корпус з металевого сплаву з класом захисту IP65.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Slinex |
| Страна производитель | Китай |
| Количество абонентов | 1 |
| Пользовательские характеристики | |
| Бренд | Slinex |
| Відімкнення замка | Реле NO |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність підсвічування | 1.5 м |
| Питание | DC 12 В (від монітора) |
| Камера | 1/3" CMOS |
| Класс защиты | IP65 |
| Цвет | Чёрный |
| Кути огляду камери | 72° |
| Материал корпуса | Металевий сплав |
| Монтаж | Врезной |
| Потужність споживання | 300 мА (4 Вт) |
| Підключення | Аналогове (4-дротове) |
| Рабочая температура | -40 °C ~ +65 °C |
| Роздільна здатність камери | 800 ТВЛ |
| Розміри | 122 / 41 / 23 мм |
| Розміри, мм | 122 / 41 / 23 |
| Тип відеосигналу | CVBS |
| Тип устройства | Відеопанель |
| Тип подсветки | ІЧ |
Информация для заказа
- Цена: 2 250 ₴




