Cтійка для термінала розпізнавання облич підлогова. Матеріал пластик і метал; колір чорний; розміри 300 / 300 / 1480 мм; вага 4.6 кг
Кронштейн-стійка підлогова TVT TD-YZJ1005 для термінала розпізнавання облич.
Ключові властивості
- Монтаж: підлоговий.
- Матеріал: пластик і метал.
- Колір: чорний.
- Розміри: 300 / 300 / 1480 мм.
- Вага: 4.6 кг.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | TVT Digital |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 4.6 кг |
| Установка | Внутрішнє |
| Гарантія | 12 міс. |
| Материал корпуса | Метал, Пластик |
| Робоча вологість | 10 - 90% |
| Рабочая температура | -30 °C ~ +60 °C |
| Розміри | 300 / 300 / 1480 мм |
| Розміри, мм | 300 / 300 / 1480 |
| Тип устройства | Кронштейн |
Информация для заказа
- Цена: 4 498 ₴



