
IP-відеокамера панорамна fisheye 6Mp TVT TD-9568E3B(D/PE/AR1) f=1.07mm (77-00289)
11 295 ₴
- В наличии
- Код: 77-00289
IP-відеокамера TD-9568E3B (D/PE/AR1) бренду TVT Digital з роздільною здатністю 6 Мр, з панорамним (fisheye) об'єктивом з фокусною відстанню 1.07 мм і кутом огляду 180°, ІЧ-підсвічуванням до 30 м, з вбудованим мікрофоном. Можливе живлення через PoE. Корпус із класом захисту IP67 для зовнішнього встановлення.
Застосування
Панорамну IP-відеокамеру TD-9568E3B (D/PE/AR1) завдяки класу захисту IP67 можна встановлювати для охорони об'єктів всередині і зовні будівель і використовувати за робочої температури від -30°C до +60°C.
Зазвичай такі камери встановлюються на стелі, і вони можуть вести нагляд буквально за всім периметром приміщення одночасно.
Ключові властивості і можливості
- Характерною особливістю даної моделі є наявність надширококутного об’єктиву типу fisheye («риб’яче око») f=1.07 мм з кутом огляду 180°, що надає можливість панорамної зйомки.
- Сучасний стандарт компресії відео H.265 скорочує обсяг відеоархіву, зберігаючи при цьому високу якість відео.
- Завдяки вбудованому ІЧ-підсвічуванню до 30 м камеру можна використовувати для запису відео в темний час доби.
- Наявність вбудованого мікрофону дозволяє чути, що відбувається на об'єкті під охороною, а також робити, крім відео, аудіозапис.
- Підтримується карта пам’яті microSD до 256 Гб (купується окремо), на яку можна здійснювати запис відео.
- Технологія PoE дозволяє передавати через один кабель (вита пара) відеодані та живлення камери.
Кронштейни та монтажні коробки слід підбирати згідно технічного паспорта.
Відповідність нормам NDAA
Даний пристрій TVT Digital відповідає нормам NDAA, що гарантує безпеку та дотримання стандартів розділу 889 Закону США про дозвіл на національну оборону. Усі компоненти походять від надійних постачальників, затверджених урядом США, а сам продукт пройшов незалежні тести на кібербезпеку. Надійність і відповідність технічним вимогам підтверджено.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | TVT Digital |
| Страна производитель | Китай |
| Общие | |
| Цвет | Белый |
| Объектив | |
| Фокусное расстояние | 1.07 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| PoE | Да |
| Интерфейсы | LAN |
| Інфрачервона підсвітка | до 30 м |
| Аудіовиходи | Да |
| Аудіовходи | Да |
| Беспроводной стандарт | - |
| Вес | 450 |
| Вид | Вуличні |
| Виробник і тип матриці | CMOS |
| Відеокодек | H.264, H.265, MJPEG |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дальність підсвічування | 30 м |
| Динамік | Да |
| Диапазон рабочих температур | -30 °C ~ +60 °C |
| Питание | Від мережі |
| Живлення пристрою | DC 12 В, PoE |
| Внешний вид | Fisheye |
| Карта пам'яті | MicroSD карта до 256 ГБ |
| Керування | Віддалений доступ |
| Класс защиты | IP67 |
| Країна виробник товару | Китай |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Кількість користувачів онлайн | 11 |
| Кількість потоків | 3 |
| Максимальний обсяг карти пам'яті, ГБ | 256 |
| Матеріал корпуса | Пластик |
| Материал корпуса | Пластик |
| Матриця | 1/2.9" CMOS |
| Микрофон | Да |
| Нічна зйомка | Да |
| Особенности | Можливість нічної зйомки, Запис звуку, Для вулиці |
| Провідні інтерфейси | 1 x DC |
| Підтримка браузерів | Google Chrome, Internet Explorer, Mozilla Firefox, Opera |
| Підтримка мобільних пристроїв | Android, iOS |
| Робоча вологість | 95% |
| Робоча напруга | 12V DC / PoE |
| Рабочая температура | -30 °C ~ +60 °C |
| Разрешение | 6 Мп |
| Разрешение видео | 3072х2048 |
| Роздільна здатність камери | 6 Мп |
| Размер матрицы | 1/2.9" |
| Розміри | Ø 130 х 41 |
| Розміри, мм | Ø 130 / 41 |
| Світлочутливість | 0.068 Люкс |
| Серия | E |
| Слот для карт пам'яті | MicroSD |
| Спрацювання за подією | За рухом, За часом, Ручний, Тривога |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Ступінь захисту корпусу | IP67 |
| Сумісна версія ОС | Android 7.0 і вище, iOS 8 і вище |
| Совместимость | - |
| Тип | Дротові |
| Тип установки | Наружний |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип объектива | Fisheye, Монофокальний |
| Тип устройства | IP-відеокамера |
| Тип подсветки | ІЧ |
| Тревожные входы/выходы | 1/1 |
| Формат видео | H.264, H.265, MJPEG |
- Цена: 11 295 ₴




