Декодер TVT TD-1104D чотириканальний, з максимальною роздільною здатністю декодування 8 Мп. Відеовиходи: 4*HDMI@1080P, HDMI1 та HDMI3 підтримують 4K, 4*VGA, 4*BNC; відеокомпресія H.265/H.264; 1 аудіовхід, 4 аудіовиходи.
Застосування
Завдяки високопродуктивному чипу декодування SOC та стабільній і надійній операційній системі Linux, TD-1104D може використовуватися для системи відеоспостереження високої роздільної здатності. Він не тільки підтримує багатоканальне мережеве відео, що самостійно декодується на відеостіні (в режимі роботи пристрою), але також може комплексно керуватися за допомогою платформи керування відеоспостереженням (в режимі роботи платформи). Крім того, він також має безліч розширених і зручних функцій, таких як H.264/H.265, керування пристроями вищого та нижчого рівнів, поєднання екранів, відкривання вікон, переміщення тощо. Тому цей декодер може широко використовуватися в банках, школах, транспорті, супермаркетах, автозаправних станціях, житлових комплексах, заводах тощо.
Ключові властивості та можливості
- Декодування та відображення:
- відеовиходи 4*HDMI@1080P, HDMI1 та HDMI3 підтримують 4K; 4*VGA, 4*BNC. Підтримує формати кодування PS, RTP, TS, ES (у режимі роботи платформи);
- підтримка відеоформатів NTSC та PAL;
- відеокодек H.265 HP/MP/BP та H.264 HP/MP/BP;
- підтримка декодування 8CH 8MP@30fps / 16CH 4MP@30fps / 32CH 1080P@30fps / 64CH 720P@30fps / 128CH D1 або нижче;
- аудіокодек G.711A/G.711U; 1 аудіовхід; 4 аудіовиходи, двосторонній аудіосигнал.
- Підтримує декодування в режимі реального часу та відтворення, режим відображення екрану 1/4/9/16/25/36, послідовний перегляд відео з камер або груп камер.
- Аудіо- та відеопотоки можна отримувати безпосередньо з відеокамер або реєстраторів TVT за допомогою закритого протоколу SDK / з платформи NVMS (системи керування відеоспостереженням) або пристроїв кодування за протоколом RTSP/RTP / з IP-камери за протоколом ONVIF.
- Підтримує багаторівневе керування пристроями (режим master-slave).
- Можна керувати максимум 64 декодерами.
- Надає протокол HTTP API для сторонніх виробників.
- Підтримує режим роботи платформи та режим роботи пристрою.
- Додаткові функції керування та налаштування:
- пошук пристроїв;
- доступ до WEB-клієнта, конфігурації та керування;
- налаштування часового поясу, часу та дати;
- налаштування захисту даних і HTTP-портів;
- резервне копіювання та відновлення даних;
- віддалене перезавантаження та скидання налаштувань однією кнопкою;
- оновлення через Інтернет та U-диск.
- Підтримка двох гігабітних портів Ethernet, балансування навантаження.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | TVT Digital |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| USB-вихід | USB 2.0 x 1, USB-A 3.0 x 1 |
| Интерфейсы | RJ-45, Ethernet, HDMI, BNC, VGA, USB, RCA, RS485 |
| Інфрачервона підсвітка | Немає |
| Аудіовиходи | 4 |
| Аудіовходи | 1 |
| Беспроводной стандарт | — |
| Вес | 2 кг |
| Вага в упаковці | 2 кг |
| Вид | — |
| Установка | Внутрішнє |
| Видеовыход | BNC x 4, HDMI x 4, VGA x 4 |
| Відеокодек | H.264, H.265 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Додаткові характеристики | 2 x Gigabit Ethernet, Балансування навантаження, Підтримка H.265/H.264, HTTP API |
| Диапазон рабочих температур | -20 °C ~ +50 °C |
| Питание | Від мережі |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Керування | Віддалений доступ |
| Цвет | Черный |
| Країна виробник товару | Китай |
| Матеріал корпуса | Метал |
| Материал корпуса | Металл |
| Операционная система | Embedded Linux |
| Особенности | Запис звуку |
| Провідні інтерфейси | RJ45, RS232, RS485, USB |
| Робоча вологість | 10 - 90% |
| Робоча напруга | DC 12 В |
| Рабочая температура | -20 °C ~ +50 °C |
| Разрешение видео | 3840х2160 |
| Роздільна здатність камери | 8 |
| Размер матрицы | — |
| Розміри | 268 х 380 х 45 мм |
| Розміри, мм | 380 / 268 / 45 |
| Слот для карт пам'яті | Немає |
| Сумісна версія ОС | — |
| Совместимость | — |
| Тип | Дротові |
| Тип установки | — |
| Тип устройства | Декодер |
| Тревожные входы/выходы | 8 / 8 |
| Формат видео | H.264,H.265 |
| Частота запису | 30 fps |
- Цена: 30 960 ₴


