
Комплект з 2 настінних гучномовців активного і пасивного CMX AWS60B (19-00048)
7 503 ₴
- В наличии
- Код: 19-00048
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Комплект з двох настінних 6-дюймових 2-смугових гучномовців – активного і пасивного; вбудований стереопідсилювач 30 Вт + 30 Вт; потужність 60 Вт при 8 Ом; вхідна чутливість 0.7 В; діапазон частот 70-20000 Гц; відношення сигнал/шум до 95 дБ; живлення 220-240 В; розміри 290 / 245 / 220 мм; вага комплекту 10.1 кг
Комплект CMX AWS60B з двох настінних 6-дюймових гучномовців – активного і пасивного. Вбудований стереопідсилювач 30+30 Вт, номінальна вихідна потужність 60 Вт при навантаженні 8 Ом.
Застосування
Стереофонічний комплект, що складається з пасивного та активного динаміків, підходить для застосування в аудіосистемах конференц-залів, мультимедійних класів, для проведення презентацій, а також в системі оповіщення.
Ключові властивості
- В одному комплекті – активна і пасивна колонки.
- Вбудовані двосмугові динаміки: 6-дюймовий та 1.5-дюймовий.
- Вбудований стереопідсилювач 30 Вт + 30 Вт.
- Номінальна вихідна потужність 60 Вт при навантаженні 8 Ом.
- Вбудований інтелектуальний підсилювач потужності має функцію автоматичного переходу в режим очікування для економії енергоспоживання.
- Балансний лінійний вхід, мікрофонний вхід і лінійний вихід. Подвійний вхід RCA і один 3.5-мм стереовхід для навушників.
- Регулятор низьких і високих частот та загальний регулятор гучності.
- Технологія з магнітним екрануванням для відтворення глибоких басів.
- Корпус з ABS-пластику і решітка з металу.
- Металевий монтажний кронштейн у комплекті.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | CMX |
| Страна производитель | Китай |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Бренд | CMX |
| Вес | 10.1 кг |
| Выходная мощность | 60 Вт |
| Установка | Внутрішнє |
| Гарантія | 12 міс. |
| Діапазон робочих частот | 70-20000 Гц |
| Питание | 220 В |
| Материал корпуса | ABS-пластик |
| Монтаж | Настенный |
| Розміри | 290 / 245 / 220 мм |
| Розміри, мм | 290 / 245 / 220 |
| Співвідношення сигнал/шум | 95 дБ |
| Тип гучномовця | Активний |
| Тип устройства | Гучномовець |
Информация для заказа
- Цена: 7 503 ₴

