Універсальна монтажна коробка для монтажу камер відеоспостереження, також можна використовувати як комутаційний бокс. Герметичні вводи (сальники) у комплекті, клас захисту IP65, стійкість до ультрафіолету, робоча температура від -30 °C до +60 °C. Матеріал: поліпропілен. Розміри коробки 113 / 110 / 48 мм, діаметр кришки 117 мм
УМК-117 – це спеціально розроблена універсальна монтажна коробка, яка дозволяє швидко і якісно, провести монтаж камер відеоспостереження. Також її можна використати як комутаційний бокс, для обладнання низьковольтних систем чи ліній 220 В.
Ключові властивості
- Використовується як монтажна коробка для відеокамер або як комутаційний бокс.
- Завдяки якісним герметичним вводам (сальники), які постачаються в комплекті, та використання якісних первинних матеріалів, під час виготовлення УМК-117, було досягнуто високого рівня захисту IP65, стійкості до ультрафіолету, та великого температурного діапазону використання (від -30 °C до +60 °C). Це дозволяє встановлювати коробку на вулиці.
- Розміри коробки: 113 / 110 / 48 мм. Діаметр кришки: 117 мм.
- Матеріал: поліпропілен.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | УКРАЇНА |
| Страна производитель | Украина |
| Пользовательские характеристики | |
| Беспроводной стандарт | — |
| Вид | Бокси для монтажу |
| Гарантія | 12 місяців |
| Додаткові характеристики | IP65, робоча температура -30 °C ~ +60 °C, матеріал: поліпропілен |
| Керування | — |
| Класс защиты | IP65 |
| Цвет | Белый |
| Комплект поставки | герметичні вводи (сальники) |
| Материал корпуса | Поліпропілен (PP) |
| Особенности | герметичні вводи (сальники), стійкість до ультрафіолету, придатна для зовнішнього використання |
| Рабочая температура | -30 °C ~ +60 °C |
| Розміри | Коробка 113 / 110 / 48 мм, діаметр кришки 117 мм |
| Розміри (ДxШxВ) | 113 х 110 х 48 мм |
| Розміри, мм | Коробка 113 / 110 / 48 , діаметр кришки 117 |
| Ступінь захисту корпусу | IP65 |
| Сумісна версія ОС | — |
| Совместимость | — |
| Тип установки | Наружний |
| Тип устройства | Коробка монтажна |
| Тип під'єднання | Дротові |
Информация для заказа
- Цена: 99 ₴








