5-дюймовий настінний гучномовець; потужність 3-6 Вт; трансформатор 70/100 В; діапазон частот 130-15000 Гц; матеріал ABS-пластик та металева решітка; розміри 312 / 210 / 85 мм
Настінний гучномовець CMX WSK-56C з трансформатором. 5-дюймовий динамік, перемикач потужності 3-6 Вт на 100 В.
Застосування
Настінний гучномовець підходить для озвучування місць громадського користування, ідеально підходить для музичного супроводу в торгових центрах, школах, ресторанах, а також для систем евакуації та оповіщення.
Ключові властивості
- Динамік 5-дюймовий, настінний.
- Чутливість (@1W/m) 92 дБ.
- Трансформатор 70/100 В.
- Діапазон робочих частот 130-15000 Гц.
- Матеріал: корпус з АBS-пластику та металева решітка білого кольору.
- Швидке встановлення на стіну за допомогою підвішування на гвинти.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | CMX |
| Страна производитель | Китай |
| Общие | |
| Цвет | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| Бренд | CMX |
| Выходная мощность | 3-6 Вт |
| Установка | Внутрішнє |
| Входное напряжение | 100 В, 70 В |
| Гарантія | 12 міс. |
| Діапазон робочих частот | 130-15000 Гц |
| Материал корпуса | ABS-пластик |
| Монтаж | Настенный |
| Розміри | 312 / 210 / 85 мм |
| Розміри, мм | 312 / 210 / 85 |
| Тип гучномовця | Пасивний |
| Тип устройства | Гучномовець |
Информация для заказа
- Цена: 923 ₴


