
Підвісний прожекторний гучномовець CMX PSK-30KWEN (EN54-24) (19-00038)
2 923 ₴
- В наличии
- Код: 19-00038
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
5.25-дюймовий підвісний двосмуговий динамік; потужність 3.8-7.5-15-30 Вт, 100 В + 8 Ом; діапазон робочих частот 65-20000 Гц; керамічні клеми; термозапобіжник; вогнестійкий кабель; ABS-корпус; EN54-24 сертифікат; клас захисту IP44; Ø 195 / 250 мм; вага 2.4 кг
Підвісний гучномовець CMX PSK-30KWEN 5.25-дюймовий, потужність 3.8-7.5-15-30 Вт, 100 В + 8 Ом. Відповідність стандарту EN54-24 EVAC.
Застосування
Застосовується в приміщенні: ресторани, офіси, аудиторії, спортзали та торгові центри, для фонової музики, а також систем оповіщення.
Ключові властивості
- 5.25-дюймовий низькочастотний динамік і 1-дюймовий високочастотний 2-смуговий динамік.
- Вихідна потужність 3.8-7.5-15-30 Вт при 100 В і 8 Ом.
- Чутливість SPL(@1W/m) 90 дБ.
- Робоча частота 65-20 кГц.
- Відповідає стандарту EN54-24 EVAC.
- Роз'єм Phoenix, вогнестійкий кабель 95°C і термозапобіжник.
- Вогнетривкий корпус з ABS-пластику.
- Клас захисту IP44, для внутрішнього встановлення.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | CMX |
| Страна производитель | Китай |
| Общие | |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Бренд | CMX |
| Вес | 2.4 кг |
| Выходная мощность | 3.8-7.5-15-30 Вт |
| Установка | Внутрішнє |
| Входное напряжение | 100 В |
| Гарантія | 12 міс. |
| Діапазон робочих частот | 65-20000 Гц |
| Класс защиты | IP44 |
| Материал корпуса | ABS-пластик |
| Монтаж | Підвісний |
| Розміри | Ø 195 / 250 мм |
| Розміри, мм | Ø 195 / 250 |
| Тип гучномовця | Пасивний |
| Тип устройства | Гучномовець |
Информация для заказа
- Цена: 2 923 ₴


