4-променевий інфрачервоний сповіщувач. Система виявлення: виявлення переривання 4-х променів; Канали для стикування: 8 каналів; Розміри, мм: 305х100х105; Маса, г (передавач та приймач): 1000; Живлення: 10В DC/AC; Струм споживання: 90mA; Час реагування: 2 сек, 50 м/с; Вихід тривоги: Релейний контакт 1C, ємність контактна DC30V 0,5A max; Перемикач: NO; Кут горизонтального налаштування: ±90°; Кут вертикального налаштування: ±10°; Рівень захисту: IP65; Робоча температура: -25/+55°C; 2 термоелементи для обігріву у комплекті TRX-250M/8CH -4-променевий інфрачервоний бар'єр. Система виявлення: переривання 4 променів. Датчик діє на відстань і призначений для установки на побутових та промислових об'єктах. Дана модель має 8 частотних каналів, що робить його універсальним в організації охорони периметра на об'єкті. Бар'єр складається з приймача та передавача та реєструє вторгнення при перетині 4-х променів. Робоча відстань даної моделі становить 50-250 м на вулиці та 150-500 м у приміщенні. З функцією антитуману. У комплекті два термоелементи для обігріву.
Особливості моделі:
Система виявлення: переривання 4 променів;
Джерело випромінювання: інфрачервоний світлодіод;
Час реагування, мсек: 50 - 700;
Частотні канали: 8.
Тривожний вихід: НР, НЗ реле з контактом, яке перемикається 1 А макс. 30 В змінного / постійного струму;
Датчик розкриття: НЗ 0,5А, 30 В (AC/DC);
Струм живлення: приймач + передавач: 70 мА, обігрівач: 200 мА;
Робоча температура приладу з обігрівачем -40/60С (опціонально);
Регулювання горизонталі: ±90°;
Регулювання за вертикаллю: ±10°;
У комплекті 2 термоелементи для обігріву.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Trinix |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Бренд | Trinix |
| Вес | 2 кг |
| Установка | Внутрішнє, Зовнішнє |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність передачі | В приміщенні 50-250 м, На вулиці 150-500 м |
| Класс защиты | IP65 |
| Цвет | Чёрный |
| Количество лучей | 4 |
| Материал корпуса | Пластик |
| Принцип работы | Активний |
| Робоча вологість | До 95% |
| Рабочая температура | -25 °C ~ +60 °C |
| Розміри | 305 / 100 / 105 мм |
| Розміри, мм | 305 / 100 / 105 |
| Световая индикация | Да |
| Система виявлення | Частотні канали |
| Ток потребления | 80 мА |
| Тип бар'єра | Дротовий |
| Тип датчика | Активний ІЧ-бар'єр |
| Тип контакту | Нормально-замкнений, Нормально-розімкнений |
| Тип устройства | Датчик |
Информация для заказа
- Цена: 5 367 ₴







