4K HDMI комутатор; 5 вхідних портів HDMI, 1 вихідний порт HDMI; підтримка роздільної здатності до 3840*2160@60Hz; аудіоформати DTS-HD / Dolby-trueHD / LPCM7.1 / DTS / DOLBY-AC3 / DSD / HD(HB); ІЧ-пульт керування у комплекті; живлення DC 5 В; розміри 57.5 / 46 / 32.5 мм
4K HDMI-комутатор Dtech DT-7451 може перемикатися між кількома джерелами HDMI-сигналу на одному дисплеї.
Ключові властивості
- 4K HDMI комутатор з 5 вхідними портами HDMI і 1 вихідним портом HDMI.
- Підтримка роздільної здатності сигналу до 4K 3840x2160@60Hz.
- Аудіоформат DTS-HD / Dolby-trueHD / LPCM7.1 / DTS / DOLBY-AC3 / DSD / HD(HB).
- Можливість дистанційного керування за допомогою ІЧ-пульта керування.
- За допомогою стандартного кабелю HDMI 24AWG відстань передачі на вході може досягати 10 метрів, а відстань передачі на виході – 5 метрів.
- Живлення DC 5 В.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | DITECH |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Бренд | Dtech |
| Гарантія | 12 міс. |
| Питание | 5 В |
| Живлення пристрою | DC 5 В |
| Цвет | Серебряный |
| Материал корпуса | Металл |
| Розміри | 57.5 / 46 / 32.5 мм |
| Розміри, мм | 57.5 / 46 / 32.5 |
| Тип устройства | Коммутатор |
| Тип сигнала | HDMI |
Информация для заказа
- Цена: 1 472 ₴








