1Mp внутрішня купольна відеокамера з ІЧ-підсвічуванням до 15 м (12 світлодіодів); матриця 1/4" HD-CVI (720P) / AHD (720P) / TVI (720P) / CVBS (960H); об'єктив f=2.8 мм; чутливість 0.1 Lux; OSD-меню; механічний ІЧ-фільтр, DWDR, 3DNR; живлення DC12V/350mA; ступінь захисту IP33; матеріал корпусу пластик; колір білий; габаритні розміри Ø 90(Д) / 68(В) мм
MHD-відеокамера Light Vision VLC-1128DM White для внутрішнього встановлення з роздільною здатністю 1 Мп і фіксованим об'єктивом з фокусною відстанню 2.8 мм, з ІЧ-підсвічуванням до 15 м. Пластиковий корпус, клас захисту IP33.
Застосування
Купольну MHD-відеокамеру Light Vision VLC-1128DM у пластиковому корпусі можна встановлювати для охорони об'єктів лише всередині будівель. Призначена для встановлення на об'єктах будь-якої складності.
Ключові властивості та можливості
- Дана модель має технологію передачі відеосигналу стандарту MHD. MHD (Multi High Definition) – це передовий стандарт, який об'єднує в одній камері охоронного відеоспостереження підтримку одночасно чотирьох форматів: HD-CVI, HD-TVI, AHD та CVBS. Перемикання режимів відеокамери для роботи з відповідним відеореєстратором виконується пультом типу OSD.
- Матриця відеокамери 1/4", з роздільною здатністю 1 Мп (1280x720 пікселів).
- Камера оснащена фіксованим об'єктивом з фокусною відстанню 2.8 мм.
- Завдяки вбудованому ІЧ-підсвічуванню до 15 м (12 світлодіодів) камеру можна використовувати для запису відео в темний час доби.
- Функції покращення якості відео, що підтримуються відеокамерою: 3D DNR (цифрове придушення шуму), DWDR (дозволяє отримувати більш детальні знімки навіть за контрастних зображень – наявності яскравих та темних участків у кадрі).
- Наявність OSD-меню (екранне меню) дозволяє швидко та просто налаштувати параметри камери.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Light Vision |
| Країна виробник | Китай |
| Загальні | |
| Колір | Білий |
| Об'єктив | |
| Тип об'єктива | Монофокальний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Light Vision |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність підсвічування | 15 м |
| Живлення | DC 12 В |
| Зовнішній вигляд | Купольна |
| Клас захисту | IP33 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матриця | 1/4" CMOS |
| Роздільна здатність | 1 Мп |
| Роздільна здатність камери | 1 Мп (1280x720) |
| Розміри | Ø 90 / 68 мм |
| Розміри, мм | Ø 90 / 68 |
| Світлочутливість | 0.1 Люкс |
| Стандарт передачі сигналу | AHD, CVBS, CVI, TVI |
| Тип встановлення відеокамери | Внутрішнє |
| Тип пристрою | MHD-відеокамера |
| Тип підсвітки | ІЧ |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 598 ₴




