
MHD-відеокамера 5Mp Light VIsion VLC-3256MEM White f=1.8mm (75-00101)
1 667 ₴
- В наличии
- Код: 75-00101
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
5Мp внутрішня купольна MHD-відеокамера з ІЧ-підсвічуванням до 25 м (27 світлодіодів); 1/2.5" HD 5Мp, роздільна здатність кадру 2560х1936; об'єктив f=1.8 мм; кут огляду 120°; чутливість 0.001 Lux; OSD-меню; механічний ІЧ-фільтр, DWDR, 3DNR; матеріал корпусу пластик, ступінь захисту IP33; живлення DC12V/350mA; габаритні розміри Ø 195 / 55 мм
MHD-відеокамера Light Vision VLC-3256MEM White для внутрішнього встановлення з роздільною здатністю 5 Мп і фіксованим об'єктивом з фокусною відстанню 1.8 мм, з ІЧ-підсвічуванням до 25 м. Пластиковий корпус, клас захисту IP33.
Застосування
Купольну MHD-відеокамеру Light Vision VLC-3256MEM White у пластиковому корпусі можна встановлювати для охорони об'єктів лише всередині будівель. Призначена для встановлення на об'єктах будь-якої складності.
Ключові властивості та можливості
- Дана модель має технологію передачі відеосигналу стандарту MHD. MHD (Multi High Definition) – це передовий стандарт, який об'єднує в одній камері охоронного відеоспостереження підтримку одночасно чотирьох форматів: HD-CVI, HD-TVI, AHD та CVBS. Перемикання режимів відеокамери для роботи з відповідним відеореєстратором виконується пультом типу OSD.
- Матриця відеокамери 1/2.5" HD 5Мp, з роздільною здатністю 5 Мп (2560х1936 пікселів).
- Камера оснащена фіксованим об'єктивом з фокусною відстанню 1.8 мм, кут огляду 120°.
- Завдяки вбудованому ІЧ-підсвічуванню до 25 м (27 світлодіодів) камеру можна використовувати для запису відео в темний час доби.
- Функції покращення якості відео, що підтримуються відеокамерою: 3D DNR (цифрове придушення шуму), DWDR (дозволяє отримувати більш детальні знімки навіть за контрастних зображень – наявності яскравих та темних участків у кадрі).
- Наявність OSD-меню (екранне меню) дозволяє швидко та просто налаштувати параметри камери.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Light Vision |
| Страна производитель | Китай |
| Общие | |
| Цвет | Белый |
| Объектив | |
| Тип объектива | Монофокальный |
| Фокусное расстояние | 1.8 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Беспроводной стандарт | — |
| Вид | — |
| Гарантія | 36 місяців |
| Дальність підсвічування | 25 м |
| Додаткові характеристики | Матриця 1/2.5" CMOS, 5 Мп (2560x1936), Світлочутливість 0.001 Люкс, Кут огляду 120° |
| Питание | Від мережі |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Внешний вид | Купольна |
| Керування | Пульт ДК |
| Класс защиты | IP33 |
| Країна виробник товару | Китай |
| Кути огляду | 120° |
| Материал корпуса | Пластик |
| Матриця | 1/2.5" CMOS |
| Особенности | ІЧ-підсвічування до 25 м, DWDR, 3D DNR, OSD-меню, Механічний ІЧ-фільтр, Підтримка форматів HD-CVI/HD-TVI/AHD/CVBS (MHD) |
| Провідні інтерфейси | 1 x DC |
| Робоча вологість | 20% ~ 80% |
| Рабочая температура | -20 °C ~ +45 °C |
| Разрешение | 5 Мп |
| Роздільна здатність камери | 5 Мп (2560x1936) |
| Розміри | Ø 195 / 55 мм |
| Розміри (ДxШxВ) | 195 х 195 х 55 мм |
| Розміри, мм | Ø 195 / 55 |
| Світлочутливість | 0.001 Люкс |
| Стандарт передачі сигналу | AHD, CVBS, CVI, TVI |
| Ступінь захисту корпусу | IP32 |
| Сумісна версія ОС | — |
| Совместимость | — |
| Тип установки | — |
| Тип встановлення відеокамери | Внутрішнє |
| Тип устройства | MHD-відеокамера |
| Тип під'єднання | Дротові |
| Тип подсветки | ІЧ |
Информация для заказа
- Цена: 1 667 ₴

