5Мp вулична вологозахищена циліндрична MHD-відеокамера з ІЧ-підсвічуванням до 60 м (2 ультрапотужних світлодіоди 3 покоління); 1/2.8" AHD/TVI/CVI/CVBS; варіофокальний об'єктив f=2.8-12 мм; чутливість 0.001 Lux; OSD-меню; механічний ІЧ-фільтр, DWDR, 3DNR; ступінь захисту IP66, антивандальний металевий корпус; живлення DC12V/650mA; габаритні розміри 248(Д) / 120(Ш) / 78(В) мм; колір корпусу графіт
MHD-відеокамера Light Vision VLC-9256WFM Graphite для зовнішнього встановлення з роздільною здатністю 5 Мп і варіофокальним об'єктивом з фокусною відстанню 2.8-12 мм, з ІЧ-підсвічуванням до 60 м. Металевий антивандальний корпус, клас захисту IP66.
Застосування
Циліндричну MHD-відеокамеру Light Vision VLC-9256WFM у металевому корпусі з класом захисту IP66 можна встановлювати для охорони об'єктів як всередині, так і зовні будівель. Призначена для встановлення на об'єктах будь-якої складності.
Ключові властивості та можливості
- Дана модель має технологію передачі відеосигналу стандарту MHD. MHD (Multi High Definition) – це передовий стандарт, який об'єднує в одній камері охоронного відеоспостереження підтримку одночасно чотирьох форматів: HD-CVI, HD-TVI, AHD та CVBS. Перемикання режимів відеокамери для роботи з відповідним відеореєстратором виконується пультом типу OSD.
- Матриця відеокамери 1/2.8" HD з роздільною здатністю 5 Мп (2560x1936 пікселів).
- Камера оснащена варіофокальним об'єктивом з фокусною відстанню 2.8-12 мм.
- Завдяки вбудованому ІЧ-підсвічуванню до 60 м (2 ультрапотужних світлодіоди 3 покоління) камеру можна використовувати для запису відео в темний час доби.
- Функції покращення якості відео, що підтримуються відеокамерою: 3D DNR (цифрове придушення шуму), DWDR (дозволяє отримувати більш детальні знімки навіть за контрастних зображень – наявності яскравих та темних участків у кадрі).
- Наявність OSD-меню (екранне меню) дозволяє швидко та просто налаштувати параметри камери.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Light Vision |
| Країна виробник | Китай |
| Об'єктив | |
| Тип об'єктива | Варіофокальний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Light Vision |
| Гарантія | 36 міс. |
| Дальність підсвічування | 60 м |
| Живлення | DC 12 В / 650 мА |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Зовнішній вигляд | Циліндрична |
| Клас захисту | IP66 |
| Колір | Графітовий |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Матриця | 1/2.8" CMOS |
| Робоча вологість | 20% ~ 80% |
| Робоча температура | -20 °C ~ +45 °C |
| Роздільна здатність | 5 Мп |
| Роздільна здатність камери | 5 Мп (2560x1936) |
| Розміри | 290 / 110 / 110 мм |
| Розміри, мм | 290 / 110 / 110 |
| Світлочутливість | 0.001 Люкс |
| Стандарт передачі сигналу | AHD, CVBS, CVI, TVI |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип пристрою | MHD-відеокамера |
| Тип підсвітки | ІЧ |
| Фокусна відстань | 2.8-12 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 277 ₴




