
Кронштейн для відеокамери Light Vision VLC-02B (75-00126)
103 ₴
- В наличии
- Код: 75-00126
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Кронштейн для відеокамери зі сталі. Довжина 155 мм, колір срібний Кронштейн для відеокамери зі сталі. Довжина 155 мм. Срібний колір
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Light Vision |
| Страна производитель | Китай |
| Тип устройства | Кронштейн |
| Пользовательские характеристики | |
| Беспроводной стандарт | — |
| Вид | Кронштейни камер |
| Гарантія | 12 місяців |
| Керування | — |
| Цвет | Серебристый |
| Материал корпуса | Сталь |
| Особенности | Матеріал корпусу: Сталь, Довжина: 155 мм, Колір: Срібний, Гарантія: 12 міс |
| Розміри | Довжина 155 мм |
| Розміри (ДxШxВ) | Довжина 155 мм |
| Розміри, мм | Довжина 155 |
| Сумісна версія ОС | — |
| Совместимость | — |
| Тип установки | — |
| Тип під'єднання | — |
Информация для заказа
- Цена: 103 ₴

