Автономний контролер для 2 дверей на 2 реле, інтерфейси Wiegand 26-42 біт та Dallas I-button, підтримка 500 користувачів; кожен користувач може відчиняти одні або обидві двері; підтримує 2 кнопки виходу для кожних дверей та по 1 світлодіоду для індикації стану проходу; USB-програмування; тип реле NO/NC; живлення 9-15 В; розміри 73 / 46 / 18 мм
Автономний контролер Trinix TRC-2RCM на 2 реле NO/NC, інтерфейс Wiegand 26-42 біт та Dallas I-button, підтримка 500 користувачів.
Застосування
Автономний контролер для керування електромагнітним/електромеханічним замком. Призначений для організації контролю доступу для двох дверей або двостороннього проходу через одні двері в житлові, офісні та виробничі приміщення.
Ключові властивості
- Автономний контролер з 2 реле. Тип реле NO/NC.
- Інтерфейси Wiegand 26-42 біт та Dallas I-button, для підключення зчитувачів карт/брелоків.
- Підтримка 500 користувачів. Кожен користувач може відчиняти одні або обидві двері.
- Пристрій підтримує 2 кнопки виходу для кожних дверей та по 1 світлодіоду для індикації стану проходу.
- USB-програмування.
- Живлення DC 9-15 В.
- Габаритні розміри 73 / 46 / 18 мм.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Trinix |
| Страна производитель | Китай |
| Цвет | Черный |
| Тип устройства | Контроллер |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність користувачів/кодів/карток | 500 |
| Интерфейсы | Dallas I-button, Wiegand 26-42 bits |
| Бренд | Trinix |
| Вбудоване реле NO/NC | Да |
| Установка | Внутрішнє |
| Гарантія | 12 міс. |
| Питание | DC 9-15 В |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Звуковая индикация | Да |
| Кількість реле | 2 |
| Материал корпуса | Пластик |
| Пам'ять карт / подій | 500 карт |
| Підключення | Дротове |
| Рабочая температура | -20 °C ~ +40 °C |
| Розміри | 73 / 46 / 18 мм |
| Розміри, мм | 73 / 46 / 18 |
| Световая индикация | Да |
| Тип контроллера | Автономний |
Информация для заказа
- Цена: 699 ₴





