
Защіпка електроригельна Trinix YB-400+ NO (67-00023)
3 054 ₴
- В наличии
- Код: 67-00023
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Електроригельна врізна защіпка, НР – відімкнена за відсутності живлення; таймер затримки зачинення 0,3,6 с; живлення 12 В, споживання струму 300 мА; розмір защіпки 235 / 35.1 / 38.5 мм, відповідної планки 130 / 30.1 / 3 мм, діаметр ригеля 15.5 мм; вага 0.5 кг
Trinix YB-400+ – врізна електроригельна защіпка, нормально-розімкненого типу, з таймером затримки зачинення дверей 0/3/6 секунд.
Застосування
Електроригельний замок, або защіпка – пристрій для зачинення дверей, що здійснюється висувним ригелем (металевий стрижень), який входить у відповідну частину. Керується за допомогою електроживлення. Замок використовується в системах контролю доступу та сумісний із кодовими клавіатурами, зчитувачами, радіоконтролерами, кнопками виходу, з аудіодомофонами та відеодомофонами всіх типів або іншими пристроями СКД.
Ключові властивості
- Відноситься до нормально-розімкненого типу: за відсутності живлення – двері відчинені, а при подачі живлення защіпка замикається.
- Має вбудований таймер зачинення дверей, що налаштовується – 0/3/6 секунд.
- Живлення електрозащіпки здійснюється від джерела живлення DC 12 В, споживання 300 мА.
- Розмір защіпки 235 / 35.1 / 38.5 мм, відповідної частини 130 / 30.1 / 3 мм, діаметр ригеля 15.5 мм.
- Призначена для внутрішнього встановлення як у дверну коробку (раму), так і в самі двері. Підходить для металевих, металопластикових, пластикових та дерев'яних дверей.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Trinix |
| Страна производитель | Китай |
| Общие | |
| Вес | 0.5 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Без живлення | Відімкнено |
| Вольтаж | 12 |
| Установка | Внутрішнє |
| Гарантія | 12 місяців |
| Додаткові характеристики | Живлення DC 12 В; струм споживання 300 мА; матеріал корпусу нержавіюча сталь; колір світло-сірий |
| Питание | 12 В |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Цвет | Светло-серый |
| Конструкция | Зсувні |
| Країна виробник товару | Китай |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Матеріал двері | Дерево, Метал, Пластик |
| Материал корпуса | Нержавеющая сталь |
| Особенности | З таймером затримки |
| Назначение | Для вхідних дверей, Для готелів, Вуличні |
| Рабочая температура | -10 ~ +50 |
| Розміри | 235 / 35.1 / 38.5 мм |
| Розміри (ДхШхВ), мм | 235 х 35.1 х 38.5 |
| Розміри, мм | 235 / 35.1 / 38.5 |
| Способ установки | Виразний |
| Ток потребления | 300 мА |
| Тип дверей | Алюмінієві, Дерев'яні, Металеві, Пластикові |
| Тип контакту | Нормально-розімкнений |
| Тип устройства | Защіпка електроригельна |
Информация для заказа
- Цена: 3 054 ₴








