
Коліно для доводчиків Dortec DT65ARM Silver з фіксацією дверей у відчиненому положенні (63-00049)
441 ₴
- В наличии
- Код: 63-00049
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Коліно для доводчиків з регульованим кутом фіксації дверного полотна у відчиненому положенні; сумісне з дотягувачами Dortec без функції Hold Open серій DT-63 / DT-64 / DT-65 / DT-514 / DT-516 / DT-536 / DT-916; колір срібний
Коліно – важіль для дотягувача Dortec DT65ARM Silver з регульованим кутом фіксації дверного полотна у відчиненому положенні. (Hold Open). Додає функцію Hold Open до сумісних доводчиків, які її не підтримують за замовчуванням.
Ключові властивості
- Тип тяги: колінна.
- Має функцію фіксації дверного полотна у відчиненому положенні (Hold Open), кут відчинення регулюється.
- Сумісна з серіями доводчиків Dortec без функції Hold Open: DT-63 / DT-64 / DT-65 / DT-514 / DT-516 / DT-536 / DT-916.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Dortec |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 45-65 кг |
| Установка | Внутрішнє, Зовнішнє |
| Гарантія | 12 місяців |
| Додаткові характеристики | Сумісність із серіями DT-63/DT-64/DT-65/DT-514/DT-516/DT-536/DT-916, Складаний важіль, Встановлення: Внутрішнє, Зовнішнє, Гарантія 12 міс. |
| Діапазон фіксації | — |
| Цвет | Серебро |
| Конструкція тяги | Складаний важіль |
| Країна виробник товару | Китай |
| Максимальна вага дверного полотна | 65 |
| Маса дверного полотна | 45-65 кг |
| Материал | Алюминий/сталь |
| Материал корпуса | Металевий сплав |
| Механизм | — |
| Особенности | Морозостійкі |
| Рабочая температура | -40°C ~ +55°C |
| Температурный режим | від -40°C до+55°C |
| Тип дверей | — |
| Тип монтажа | — |
| Тип устройства | Важіль для дотягувача |
| Тип тяги (зусилля) | Ліктьова |
| Функція блокування у відкритому положенні | Да |
| Фіксація дверей у відчиненому положенні | Да |
Информация для заказа
- Цена: 441 ₴





