
Інфрачервоний прожектор Light Vision VLC-0912IR 90° (80-00037)
845 ₴
- В наличии
- Код: 80-00037
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
ІЧ-прожектор з дальністю підсвічування 60 м; довжина хвилі 850 нм; 9 світлодіодів; кут променя 90°; напруга живлення 12 В; струм споживання 0.75 А; вмонтований датчик світла; металевий корпус чорного кольору; клас захисту корпусу IP66; робоча температура -10~+50°; розміри 135 / 115 / 50 мм
ІЧ-прожектор Light Vision VLC-0912IR 90° з дальністю підсвічування 60 м, довжиною хвилі 850 нм, кутом променя 90°, 9 світлодіодів, живлення 12 В, струм споживання 0.75 А, клас захисту корпусу IP66. Вмонтований датчик світла.
Застосування
Інфрачервоні прожектори зазвичай використовуються у системі відеоспостереження разом з відеокамерами для забезпечення освітлення приміщення або території, що охороняється, у темний час доби або в умовах недостатньої освітленості.
Ключові властивості
- Дальність ІЧ-підсвічування складає 60 м.
- ІЧ-прожектор з 9 світлодіодів, з довжиною хвилі 850 нм і кутом променя 90°.
- Напруга живлення 12 В, струм споживання 0.75 А.
- Металевий корпус чорного кольору з класом захисту IP66.
- Можливість використання поза приміщеннями.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Light Vision |
| Страна производитель | Китай |
| Материал корпуса | Металл |
| Пользовательские характеристики | |
| Беспроводной стандарт | — |
| Вид | — |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дальність підсвічування | 60 м |
| Довжина хвилі ІЧ | 850 нм |
| Додаткові характеристики | Робоча температура -10 °C ~ +50 °C, Дальність підсвічування 60 м, Довжина хвилі 850 нм, Кут променя 90°, Кількість світлодіодів 9, Струм споживання 0.75 |
| Питание | 12 В |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Керування | — |
| Класс защиты | IP66 |
| Цвет | Черный |
| Країна виробник товару | Китай |
| Кут променя | 90° |
| Количество светодиодов | 9 |
| Особенности | Вмонтований датчик світла, Підходить для зовнішнього використання, Металевий корпус |
| Рабочая температура | -10 °C ~ +50 °C |
| Розміри | 135 / 115 / 50 мм |
| Розміри (ДxШxВ) | 135 х 115 х 50 |
| Розміри, мм | 135 / 115 / 50 |
| Ток потребления | 0.75 А |
| Ступінь захисту корпусу | IP66 |
| Сумісна версія ОС | — |
| Совместимость | — |
| Тип установки | Наружний |
| Тип устройства | ІЧ-прожектор |
| Тип під'єднання | Дротові |
Информация для заказа
- Цена: 845 ₴




