
Кабель живлення 30см з роз’ємом DC female «мама» (74-00091)
16 ₴
- В наличии
- Код: 74-00091
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Кабель живлення завдовжки 30 см з роз’ємом DC female «мама»; розміри роз’єму (зовнішній/внутрішній діаметри) 5.5 / 2.1 мм
Кабель живлення завдовжки 30 см з роз’ємом DC female «мама». Одне гніздо 12 В плюс кабель 30 см.
Ключові властивості
- Застосовується найчастіше у системах відеоспостереження для підключення відеокамер, коли необхідно збільшити довжину лінії живлення
- Довжина кабелю: 30 см
- Розміри роз’єму: 5.5 / 2.1 мм
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Light Vision |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Беспроводной стандарт | — |
| Вид | Кабелі |
| Гарантія | 1 місяць |
| Длина кабеля | 300 мм |
| Додаткові характеристики | Тип роз'єму Power (female) |
| Керування | — |
| Комплект поставки | Кабель живлення 30 см |
| Особенности | роз’ємом DC female «мама» |
| Провідні інтерфейси | 1 x DC 5.5x2,1 мм |
| Розміри (ДxШxВ) | 300 х 5.5 х 2.1 мм |
| Сумісна версія ОС | — |
| Совместимость | — |
| Тип установки | — |
| Тип устройства | Кабель живлення |
| Тип під'єднання | Дротові |
| Тип разъема | Power (female) |
Информация для заказа
- Цена: 16 ₴


