Блок живлення імпульсний з 1 каналом навантаження. Вихідна напруга/струм: 48 В/5 А; вхідна напруга AC 100-240 В; захист від короткого замикання, перевантаження; пластиковий корпус; розміри 180 / 77 / 38 мм, вага 750 г
Імпульсний блок живлення ONV GWS-AP240-48, вихідна напруга 48 В, вихідний струм 5 А.
Ключові властивості
- Імпульсний блок живлення для систем відеоспостереження.
- Вхідна напруга AC 100-240 В.
- Номінальна вихідна напруга 48 В.
- Вихідний струм 5 А.
- Захист від короткого замикання, перевантаження.
- Пластиковий корпус.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ONV |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Бренд | ONV |
| Вес | 750 г |
| Выходное напряжение | 48 В |
| Выходной ток | 5 А |
| Входное напряжение | 100-240 В |
| Гарантія | 12 міс. |
| Цвет | Чёрный |
| Кількість каналів навантаження | 1 |
| Материал корпуса | Пластик |
| Розміри | 180 / 77 / 38 мм |
| Розміри, мм | 180 / 77 / 38 |
| Тип блока питания | Импульсный |
| Тип виконання | Пластиковий корпус |
| Тип защиты | Від короткого замикання, перевантаження |
| Тип устройства | Блок живлення |
Информация для заказа
- Цена: 2 580 ₴




