
Брелок ITV U-Prox Keyfob B4 Black для керування охоронною системою U-Prox (99-00013930)
880 ₴
- В наличии
- Код: 99-00013930
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Пульт керування системою U-Prox з літієвим елементом живлення CR2032, до 5 років роботи. Має три кнопки керування режимами охорони: постановка / зняття з охорони / часткова постановка («Нічний режим») та одну програмовану кнопку. Дальність зв'язку до 1000 м. Світлова індикація. Розміри 39 / 10 / 68 мм, вага 40 г, колір чорний
Бездротовий брелок U-Prox Keyfob B4 Black для керування системою охорони U-Prox, з дальністю зв'язку до 1000 м. Має три кнопки для керування режимами охорони, одну програмовану кнопку, і світлодіодний індикатор для взаємодії з користувачем тривожної сигналізації.
Ключові властивості
- Три кнопки для керування режимами охорони: постановка на охорону / зняття з охорони / часткова постановка («Нічний режим»).
- Одна програмована кнопка.
- Визначення положення при роботі з ретрасляторами.
- Захищений двосторонній радіозв'язок з центром охорони U-Prox, дальність зв'язку до 1000 м.
- Світлова індикація.
- До 5-ти років роботи на батареї CR2032.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | ITV |
| Страна производитель | Украина |
| Пользовательские характеристики | |
| Беспроводной стандарт | 868.6 МГц |
| Вес | 40 г |
| Вид | Бездротові |
| Входное напряжение | 3 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дальність передачі | 1000 м |
| Додаткові характеристики | Світлова індикація, Програмована кнопка, Захищений двосторонній радіозв'язок, Визначення положення |
| Диапазон рабочих температур | -10 °C ~ +55 |
| Питание | 1 х CR2032 |
| Живлення пристрою | Батарея |
| Канали зв'язку | Бездротове |
| Керування | Пульт ДК |
| Цвет | Черный |
| Комплектация | Брелок, CR2032 |
| Максимальна відстань між датчиками і централлю | 1000 |
| Материал корпуса | Пластик |
| Метод роботи | Функції кнопок: Постановка, Зняття, Часткова постановка, Програмована кнопка |
| Попереднє замовлення | 1 |
| Підключення | Бездротове |
| Рабочая температура | -10 °C ~ +55 °C |
| Рабочая частота | 868-868.6 МГц |
| Розміри | 39 x 10 x 68 мм |
| Розміри (ДxШxВ) | 39 х 10 х 68 |
| Розміри, мм | 39 x 10 x 68 |
| Сумісна версія ОС | — |
| Совместимость | — |
| Тип установки | — |
| Тип повідомлень/оповіщень | Світлова індикація |
| Тип устройства | Брелок |
| Тип під'єднання | Бездротові |
| Час роботи без електроживлення | До 5 років |
| Частота бездротових датчиків | 868 |
| Частота передавання | 868-868.6 МГц |
Информация для заказа
- Цена: 880 ₴

