
Садова водозахищена акустична система CMX GSK-630B (19-00051)
4 212 ₴
- В наличии
- Код: 19-00051
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
6.5-дюймова водозахищена акустична система для саду, 30-15 Вт, 70/100 В, співвідношення сигнал/шум 94 дБ; діапазон частот 80-16000 Гц: матеріал корпусу скловолокно; клас захисту IP66; розміри 370 / 290 / 260 мм; вага 4.9 кг
Садова водозахищена акустична система GSK-630B 6.5-дюймова, потужність 30-15 Вт, лінійний вхід 70/100 В, діапазон частот 80-16000 Гц.
Застосування
Призначена як для фонової музики, так і для системи оповіщення в таких місцях як паркові зони, ботанічний сад, зони відпочинку, зоопарк.
Ключові властивості
- Низькочастотний динамік 30 Вт при 100 В.
- Розповсюдження звуку на 360 градусів.
- Колонка з вбудованим трансформатором 70 В/100 В. Зменшує втрати лінії на більших відстанях і дозволяє паралельно підключати кілька гучномовців, таким чином CMX динаміки підтримують понад 600 одиниць звукових пристроїв на систему.
- Трансформаторна технологія дає змогу підсилювачу перебувати на відстані понад 10 км до гучномовців.
- Водонепроникні коаксіальні поліпропіленові динаміки мають широкий частотний діапазон 80-16000 Гц, потужність 30 Вт / 15 Вт і можуть працювати навіть за наявності навколишнього шуму.
- Композитний корпус із армованим органічним скловолокном з класом захисту IP66, вандалостійкий, стійкий до впливу зовнішніх факторів може використовуватись на відкритому повітрі, наприклад, на березі моря та в басейні.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | CMX |
| Страна производитель | Китай |
| Количество полос | 2 |
| Пользовательские характеристики | |
| Беспроводные возможности | — |
| Вес | 4.9 |
| Вид | — |
| Вид монтажа | Настінні |
| Выходная мощность | 15-30 Вт |
| Установка | Зовнішнє |
| Входы | 1 x Лінійний вхід (моно) (1/4") |
| Входное напряжение | 100 В, 70 В |
| Габарити | 370 х 290 х 260 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дальність | понад 10 |
| Дополнительная информация | IP66; Вандалостійкий; Матеріал корпусу ABS-пластик; Трансформатор 70/100 В; Розповсюдження звуку 360 градусів |
| Діапазон робочих частот | 80-16000 Гц |
| Питание | Від мережі |
| Класс защиты | IP66 |
| Цвет | Grey |
| Кількість акустичних каналів | 1.0 |
| Материал | ABS Пластик |
| Материал корпуса | ABS-пластик |
| Монтаж | Поверхневий |
| Оснащение | Протиударний корпус |
| Особенности | Всепогодні, З вологозахистом |
| Мощность | 15, 30 |
| Під'єднання | Дротове |
| Розміри | 370 / 290 / 260 мм |
| Розміри, мм | 370 / 290 / 260 |
| Система кодування звуку | — |
| Співвідношення сигнал/шум | 94 дБ |
| Тип | — |
| Тип гучномовця | Пасивний |
| Тип устройства | Гучномовець |
| Частотный диапазон | 80-16000 |
Информация для заказа
- Цена: 4 212 ₴



