2 Мп IP відеокамера з вбудованим мікрофоном і відеоаналітикою: детекція цільових типів людина/транспортний засіб; матриця: 1/2.9" CMOS; стиснення: H.265+ / H.265 / H.264+ / H.264; фіксований об’єктив: f = 2.8мм (кут огляду 104°); чутливість: 0.01 Люкс / F2.0, 0 Люкс з ІЧ; ІЧ-підсвічування до 30 м; запис: 1080р/720p - 25 к/с; функції: WDR, BLC, HLC, 3D DNR, SNR; інтерфейси: 1xRJ45 (10/100M), microSD до 256Гб; клас захисту IP67; живлення DC 12В / 5 Вт, PoE (802.3af); розміри 171 / 66 / 69 мм, вага 285 г 2 Мп IP відеокамера з вбудованим мікрофоном і відеоаналітикою: детекція цільових типів людина/транспортний засіб; матриця: 1/2.9" CMOS; стиснення: H.265+ / H.265 / H.264+ / H.264; фіксований об’єктив: f = 2.8мм (кут огляду 104°); чутливість: 0.01 Люкс / F2.0, 0 Люкс з ІЧ; ІЧ-підсвічування до 30 м; запис: 1080р/720p - 25 к/с; функції: WDR, BLC, HLC, 3D DNR, SNR; інтерфейси: 1xRJ45 (10/100M), microSD до 256Гб; клас захисту IP67; живлення DC 12В / 5 Вт, PoE (802.3af); розміри 171 / 66 / 69 мм, вага 285 г
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Hikvision |
| Страна производитель | Китай |
| Общие | |
| Цвет | Белый |
| Объектив | |
| Тип объектива | Монофокальный |
| Пользовательские характеристики | |
| BLC | Підтримує |
| DWDR | Підтримує |
| HLC | Підтримує |
| PoE | Да |
| ROI | 1 зона для головного потоку |
| Ідентифікація об'єкта | 4 м |
| Апертура | F2.0 |
| Аудіоінтерфейси | Вбудований мікрофон |
| Вес | 285 г |
| Виявлення об'єкта | 42 м |
| Відеокодек | H.265+/H.265/H.264+/H.264 |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність підсвічування | 30 м |
| Питание | 12В DC |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Внешний вид | Циліндрична |
| Карта пам'яті | MicroSD карта до 256 ГБ |
| Класс защиты | IP67 |
| Кути огляду камери | Г: 104°, В: 58°, Д: 123° |
| Кількість потоків | 2 |
| Материал корпуса | Пластик|Металл |
| Матриця | 1/2.9" CMOS |
| Сетевые интерфейсы | 1 RJ45 10 M/100 M |
| Метод зберігання | FTP, Micro SD карта до 256 Гб |
| Основні функції обробки | 4 зони маскування |
| Потужність споживання | 6.5 Вт |
| Придушення шуму (DNR) | 3D-DNR |
| Программное обеспечение | iVMS-4200, Hik-Connect |
| Поддержка PoE | PoE (802.3af) |
| Підтримка браузерів | IE 10, IE 11; Chrome 57.0+, Firefox 52.0+ |
| Регулювання по осях | Панорамування: 0 ° - 360 °, нахил: 0 ° - 90 °, обертання: 0 ° - 360 ° |
| Рабочая температура | -30 °C - +60 °C |
| Разрешение | 2 Мп |
| Роздільна здатність камери | 2 Мп (1920x1080) |
| Розміри | 171 × 66 × 69 мм |
| Розміри, мм | 171 × 66 × 69 |
| Розпізнавання об'єкта | 8 м |
| Світлочутливість | 0.01 Люкс |
| Спостереження за об'єктом | 16 м |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Совместимость | ONVIF (PROFILE S, PROFILE G, PROFILE T), ISAPI, SDK |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип устройства | IP-відеокамера |
| Тип подсветки | ІЧ |
| Фокусное расстояние | 2.8 мм |
| Частота кадрів (головний потік) | 1920 × 1080, 1280 × 720 - 25 к/с |
| Частота кадрів (додатковий потік) | 640 × 480, 640 × 360 - 25 к/с |
| Швидкість затвора | 1/3 - 1/100 000 с |
Информация для заказа
- Цена: 3 555 ₴


