
Радіостанція Hytera HP-705 UHF 350-470MHz Li-Pol 2400mAh (99-00011096)
26 104 ₴
- В наличии
- Код: 99-00011096
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Радіостанція з діапазоном частот UHF 350-470 МГц; цифровий і аналоговий режими роботи; 1024 канали, 64 зони; вихідна потужність сигналу 1 Вт/4 Вт; 0.91-дюймовий OLED-дисплей; вбудовані модулі Bluetooth 5.0 BLE+EDR, ГЛОНАСС/GPS/BDS; робоча напруга 7.7 В; живлення Li-Pol 2400 мАг акумулятор, до 26 годин роботи; клас захисту IP68; відповідність військовому стандарту MIL-STD 810G; розміри 132 / 55 / 29.5 мм; вага 290 г
Ключові властивості та можливості
- Радіостанція працює у цифровому та аналоговому режимах. Діапазон робочих частот UHF 350-470 МГц.
- Підтримка цифрового транкінгу – автоматичного та динамічного розподілення каналів зв’язку серед великої кількості користувачів.
- 0.91-дюймовий екран забезпечує інтуїтивно зрозумілий інтерфейс, що підвищує ефективність використання.
- Передача аудіо та даних через Bluetooth 5.0 дає змогу працювати в бездротовому режимі.
- Радіостанція має більш гучний та чистий звук завдяки покращеному передньому динаміку та технології шумоподавлення на основі штучного інтелекту, що скорочує небажаний фоновий шум та мікрофонний ефект.
- Завдяки функції відстеження місця розташування системами ГЛОНАСС/GPS/BDS ви зможете вести моніторинг транспортних засобів, вантажів і користувачів у режимі реального часу.
- Рація обладнана тактильною PPT-кнопкою, двома програмованими кнопками та окремою кнопкою аварійного виклику, ручками для зміни гучності/каналів/контактів, а також слотом під MicroSD-карту.
- Акумулятор Li-Pol 2400 мАг забезпечує робочий цикл 5/5/90, при цьому протягом всієї робочої зміни в 26 годин передавач може використовуватися в режимі високої потужності.
- Покращена механічна конструкція та компактний літій-полімерний акумулятор були розроблені спеціально для HP-705, тому радіостанція має товщину всього 29.5 мм та масу 290 г.
- Радіостанція протестована за військовими стандартами MIL-STD 810G для використання у важких умовах і має водонепроникність класу IP68.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hytera |
| Страна производитель | Китай |
| Число каналов | 1024 |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Да |
| Ємність акумулятора | 2400 мА•год |
| Батарея | 2400 мА•год літій-полімер |
| Вес | 290 |
| Выходная мощность | 1 Вт/4 Вт |
| Гарантія | 12 місяців |
| Источник питания | Пропрієтарний акумулятор |
| Дисплей / роздільна здатність | 0.91" OLED |
| Дополнительные функции | Виклик екстреної допомоги |
| Додаткові характеристики | MIL-STD 810G, IP68, Шумоподавлення на основі ШІ, Bluetooth 5.0, GNSS/GPS/BDS, MicroSD слот, Аварійний виклик |
| Діапазон робочих частот | UHF 350-470 МГц |
| Діапазон частот | UHF 350-470 МГц |
| Класс защиты | IP68 |
| Цвет | Black |
| Кількість зон / груп | 64 |
| Кількість рацій у комплекті | 1 |
| Максимальна дистанція зв'язку | — |
| Напряжение | 7.7 В |
| Напряжение питания | 7.7 |
| Оснащение | Дисплей |
| Попереднє замовлення | 1 |
| Мощность | 1 Вт/4 |
| Підтримка Bluetooth | 5.0 BLE+EDR |
| Режимы работы | Аналоговий, Цифровий |
| Рабочая температура | -30 °C ~ +60 |
| Розміри | 132 x 55 x 29.5 |
| Розміри (Ш x В x Г) | 132 х 55 х 29.5 |
| Розміри, мм | 132 x 55 x 29.5 |
| Стандарт связи | UHF |
| Степень защиты IP | IP68 |
| Супутникова система навігації | BDS, GPS, ГЛОНАСС |
| Тип | Професійні |
| Тип аккумулятора | літій-полімер |
| Тип защиты | Водонепроникні |
| Тип зв'язку | Аналогові, Цифрові |
| Тип модуляції | Аналоговий, Цифровий |
| Тип устройства | Радиостанция |
| Время работы в автономном режиме | 22 години з GNSS / 26 годин без GNSS |
| Время работы от батареи | 22 години з GNSS / 26 годин без GNSS |
| Чутливість приймача | 0.18 мкВ цифровий режим / 0.18 мкВ аналоговий режим |
Информация для заказа
- Цена: 26 104 ₴



