
Джерело безперебійного живлення Kraft PSU-1203LED(P) (41-00040)
954 ₴
- В наличии
- Код: 41-00040
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Блок безперебійного живлення імпульсний з LED-індикацією; номінальна вихідна напруга 12 В; вихідний струм номінальний 3 A, максимальний 3.6 А; вхідна напруга 190-265 В, 50-60 Гц; місце під акумуляторну батарею 7 Аг; струм заряду акумуляторної батареї 1.2 А; пластиковий бокс; 228 / 195 / 78 мм
Блок безперебійного живлення імпульсний Kraft PSU-1203LED(P) з LED-індикацією, у пластиковому боксі з місцем під акумуляторну батарею 7 Аг, номінальні вихідна напруга/струм 12 В/3 А, вхідна напруга 190-265 В.
Застосування
Здійснює подачу резервного живлення для таких пристроїв як відеокамери, замки електронні, кодові клавіатури, зчитувачі, контролери, сирени, охоронні датчики та інші пристрої, які мають вхідну напругу 12 В.
Ключові властивості
- Вхідна напруга 190-265, 50-60 Гц.
- Номінальна вихідна напруга 12 В, вихідний струм номінальний 3 А, максимальний 3.6 А.
- Місце під акумуляторну батарею 7 Аг.
- Номінальна потужність 36 Вт.
- Струм заряду акумуляторної батареї 1.2 А.
- LED-індикація.
- Захист від: короткого замикання, підключення невірної полярності АКБ, глибокого розряду АКБ, перевантаження.
- Пластиковий бокс з розмірами 228 / 195 / 78 мм.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Kraft |
| Страна производитель | Китай |
| Материал корпуса | Пластик |
| Технические характеристики | |
| Выходное напряжение | 12 В |
| Цвет | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 7 Ah |
| Беспроводной стандарт | — |
| Вид | Блоки живлення |
| Выходной ток | 3 А |
| Входное напряжение | 190-265 В |
| Гарантія | 12 місяців |
| Додаткові характеристики | Номінальна потужність 36 Вт, струм заряду 1.2 А, пластиковий бокс, гарантія 12 міс |
| Питание | Від мережі, Від акумулятора |
| Керування | — |
| Кількість каналів навантаження | 1 |
| Особенности | LED-індикація, місце під акумулятор 7 Аг, захист від короткого замикання, захист від підключення невірної полярності АКБ, захист від глибокого розряду, захист від перевантаження |
| Розміри | 228 / 195 / 78 мм |
| Розміри (ДxШxВ) | 228 х 195 х 78 |
| Розміри, мм | 228 / 195 / 78 |
| Струм заряду акумуляторної батареї | 1.2 А |
| Сумісна версія ОС | — |
| Совместимость | — |
| Тип ИБП | Імпульсний |
| Тип виконання | Пластиковий бокс |
| Тип установки | — |
| Тип защиты | Від глибокого розряду АКБ, короткого замикання, підключення невірної полярності АКБ |
| Тип устройства | Блок безперебійного живлення |
| Тип під'єднання | Дротові |
Информация для заказа
- Цена: 954 ₴








