
Джерело безперебійного живлення Kraft PSU-2450LED 24V (41-00043)
3 285 ₴
- В наличии
- Код: 41-00043
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Блок безперебійного живлення імпульсний з LED-індикацією; номінальна вихідна напруга 24 В; вихідний струм номінальний 5 A, максимальний 6 А; вхідна напруга 190-265 В, 50-60 Гц; місце під 2 акумуляторні батареї 12В/18 Аг; струм заряду акумуляторної батареї 1 А; металевий бокс; 395 / 285 / 165 мм; замок+2 ключа
Блок безперебійного живлення імпульсний Kraft PSU-2450LED з LED-індикацією, у металевому боксі з місцем під дві акумуляторні батареї 12В/18 Аг, номінальні вихідна напруга/струм 24 В/5 А, вхідна напруга 190-265 В.
Застосування
Здійснює подачу резервного живлення для таких пристроїв як відеокамери, замки електронні, кодові клавіатури, зчитувачі, контролери, сирени, охоронні датчики та інші пристрої, які мають вхідну напругу 24 В.
Ключові властивості
- Вхідна напруга 190-265, 50-60 Гц.
- Номінальна вихідна напруга 24 В, вихідний струм номінальний 5 А, максимальний 6 А.
- Місце під дві акумуляторні батареї 12 В/18 Аг.
- Струм заряду акумуляторної батареї 1 А.
- Номінальна потужність 120 Вт.
- LED-індикація.
- Захист від: короткого замикання, підключення невірної полярності АКБ, глибокого розряду АКБ, перевантаження.
- Металевий бокс з розмірами 395 / 285 / 165 мм.
- Замок+2 ключа.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Kraft |
| Страна производитель | Китай |
| Материал корпуса | Металл |
| Технические характеристики | |
| Выходное напряжение | 24 В |
| Цвет | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 18 Ah (2 шт.) |
| Беспроводной стандарт | — |
| Вид | Блоки живлення |
| Выходной ток | 5 А |
| Входное напряжение | AC 190-265 В |
| Гарантія | 12 місяців |
| Додаткові характеристики | LED-індикація, Захист від короткого замикання, Захист від підключення невірної полярності АКБ, Захист від глибокого розряду АКБ, Захист від перевантаження |
| Питание | Від мережі, Від акумулятора |
| Керування | — |
| Комплект поставки | Замок, 2 ключа |
| Кількість каналів навантаження | 1 |
| Особенности | LED-індикація, Металевий бокс, Місце під 2 акумулятори 12В/18 Аг, Захист від короткого замикання, Захист від підключення невірної полярності АКБ, Захист від глибокого розряду АКБ, Захист від перевантаження, Замок і 2 ключа |
| Рабочая температура | -20 °C ~ +50 °C |
| Розміри | 395 / 285 / 165 мм |
| Розміри (ДxШxВ) | 395 х 285 х 165 |
| Розміри, мм | 395 / 285 / 165 |
| Струм заряду акумуляторної батареї | 1 А |
| Сумісна версія ОС | — |
| Совместимость | — |
| Тип ИБП | Імпульсний |
| Тип виконання | Металевий бокс із замком |
| Тип установки | — |
| Тип защиты | Від глибокого розряду АКБ, короткого замикання, підключення невірної полярності АКБ |
| Тип устройства | Блок безперебійного живлення |
| Тип під'єднання | Дротові |
Информация для заказа
- Цена: 3 285 ₴







