
Кабель живлення 25см з роз’ємом DC male «тато» (74-00093)
14 ₴
- В наличии
- Код: 74-00093
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Кабель живлення завдовжки 25 см з роз’ємом DC male «тато»; розміри роз’єму (зовнішній/внутрішній діаметри) 5.5 / 2.1 мм
Кабель живлення завдовжки 25 см з роз’ємом DC male «тато». Один штекер 12 В плюс кабель 25 см.
Ключові властивості
- Застосовується найчастіше у системах відеоспостереження для підключення відеокамер, коли необхідно збільшити довжину лінії живлення
- Довжина кабелю: 25 см
- Розміри роз’єму: 5.5 / 2.1 мм
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Light Vision |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Беспроводной стандарт | — |
| Вид | Кабелі |
| Гарантія | 1 місяць |
| Длина кабеля | 250 мм |
| Додаткові характеристики | Бренд Light Vision, Тип пристрою Кабель живлення, Гарантія 1 міс, Розміри роз'єму 5.5/2.1 мм, Довжина 250 мм |
| Питание | 1 x DC 5.5x2,1 мм |
| Керування | — |
| Комплект поставки | Кабель живлення |
| Особенности | Роз'єм DC male (Power male), 5.5/2.1 мм, довжина 250 мм |
| Провідні інтерфейси | 1 x DC 5.5x2,1 мм |
| Розміри (ДxШxВ) | 250 мм |
| Сумісна версія ОС | — |
| Совместимость | — |
| Тип установки | — |
| Тип устройства | Кабель живлення |
| Тип під'єднання | Дротові |
| Тип разъема | Power (male) |
Информация для заказа
- Цена: 14 ₴


