
Контролер зі зчитувачем карт Mifare Trinix TRR-1400MW водонепроникний (71-00070)
1 437 ₴
- В наличии
- Код: 71-00070
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Автономний контролер/зчитувач Mifare 13.56 MHz, водонепроникний. Одне реле NO/NC/COM (max 2 А); 2000 користувачів; імпульсний режим і режим фіксації; програмується за допомогою майстер-карт чи пульта дистанційного керування з комплекту; час затримки 0-99 сек; вбудований світлочутливий резистор для захисту від несанкціонованого втручання; живлення DC 9-24 В, споживання 40 мА; матеріал металевий сплав; ступінь захисту IР66; робоча температура від -40°C до +60°C; розміри 73 / 73 / 20 мм, вага 180 г
Автономний контролер/зчитувач карт та брелоків Mifare (13.56 MHz) Trinix TRR-1400MW, водонепроникний, з 1 реле (макс. 2 А), на 2000 користувачів, для використання у системах контролю доступу. Клас захисту IР66.
Застосування
Даний контролер призначений для організації доступу через одні двері до житлових, офісних та виробничих приміщень. Ступінь пило-вологозахисту дозволяє експлуатувати його як усередині приміщень, так і зовні.
Ключові властивості
- Автономний контролер/зчитувач карт та брелоків стандарту Mifare, робоча частота 13.56 МГц. Дальність зчитування 3-6 см.
- Одне реле NO/NC/COM з максимальним струмом комутації 2 А. Час затримки 0-99 секунд.
- Пам’ять пристрою – 2000 користувачів.
- Можливість підключення кнопки виходу.
- Імпульсний режим і режим фіксації. Контролер легко програмується за допомогою майстер-карт чи пульта дистанційного керування.
- Живлення DC 9-24 В, споживання 40 мА.
- Триколірний світлодіодний індикатор стану, звукова індикація та можливість беззвучного режиму.
- Вбудований світлочутливий резистор для захисту від несанкціонованого втручання.
- Водонепроникний пластиковий корпус із класом захисту IP66, можливе вуличне встановлення.
- У комплекті до контролера-зчитувача йдуть 2 майстер-карти, ІЧ-пульт керування, діод та набір для кріплення.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Trinix |
| Страна производитель | Китай |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність користувачів/кодів/карток | 2000 |
| Вес | 180 |
| Вид | Накладний |
| Вихідний протокол | Mifare |
| Установка | Вулиця |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дальність зчитування | 3-6 см |
| Питание | DC 9-24 В |
| Живлення пристрою | DC 12-24 В |
| Звуковая индикация | Да |
| Класс защиты | IP66 |
| Комплектация | 2 майстер-карти, ІЧ-пульт керування, діод, набір для кріплення |
| Кількість реле | 1 |
| Материал корпуса | Металевий сплав |
| Пам'ять карт / подій | 2000 карт |
| Назначение | Для СККД |
| Підключення | Дротове |
| Рабочая температура | -40 °C ~ +60 |
| Рабочая частота | 13.56 МГц |
| Розміри | 73 / 73 / 20 мм |
| Розміри (Д x Ш x В) | 73 х 73 х 20 |
| Розміри, мм | 73 / 73 / 20 |
| Световая индикация | Світлодіодна |
| Стандарт вбудованого зчитувача | Mifare |
| Тип брелків | Mifare |
| Тип изделия | Зчитувач-контролер |
| Тип карт | Безконтактні картки, Смарт-карти |
| Тип контроллера | Автономний |
| Тип устройства | Зчитувач, Контролер |
Информация для заказа
- Цена: 1 437 ₴





