Комплект відеодомофона Slinex, що складається з відеодомофона білого кольору з екраном 4.3 дюйми та панелі виклику чорного кольору з роздільною здатністю камери 800 ТВЛ. Відеодомофон з кольоровим 4.3-дюймовим TFT-дисплеєм з роздільною здатністю 480*272; сенсорні кнопки кнопки керування; 2 панелі виклику; живлення 220 В (вбудований блок живлення) або 13.5 В; споживання до 6 Вт; колір білий; розміри 119 / 175 / 21 мм. Відеопанель на 1 абонента; роздільна здатність камери 800 ТВЛ, кут огляду 72°; стандарт відеосигналу CVBS; ІЧ-підсвічування до 1.5 м; вбудоване реле для відімкнення електрозамка NO; накладний або врізний монтаж; робоча температура -40°C~+65°C; антивандальний корпус з металевого сплаву, клас захисту IP65; кутовий кронштейн та козирок у комплекті; розміри 122 / 41 / 23 мм
Комплект відеодомофона Slinex SQ-04 White + ML-16HR Black, що складається з відеодомофона білого кольору з екраном 4.3 дюйми та панелі виклику чорного кольору з роздільною здатністю камери 800 ТВЛ.
Відеодомофон Slinex SQ-04 White з кольоровим TFT-дисплеєм 4.3 дюйми, керування за допомогою сенсорних кнопок, підключення 2 панелей виклику CVBS.
Панель виклику Slinex ML-16HR Black на 1 абонента, з роздільною здатністю камери 800 ТВЛ, можливість накладного або врізного монтажу.
Ключові властивості та можливості
Відеодомофон Slinex SQ-04 White
- Відеодомофон з TFT-дисплеєм на 4.3 дюйми і роздільною здатністю 480х272.
- Навігація по меню і керування домофоном здійснюється за допомогою сенсорних кнопок.
- Даний прилад має можливість підключення двох панелей виклику з відеовиходом CVBS.
- Живлення здійснюється від мережі 220 В (вбудований блок живлення), або від зовнішнього джерела живлення 13.5 В.
- Додаткові функції: налаштування яскравості / контрасту / цвітності, регулювання гучності дзвінка і розмови.
Відеопанель Slinex ML-16HR Black
- Кольорова відеопанель з роздільною здатністю 800 ТВЛ і кутом огляду 72°.
- Підтримка стандарту відеосигналу CVBS.
- Інфрачервоне підсвічування дальністю до 1.5 метрів дозволить розрізнити об’єкти при слабкому освітленні.
- Реле з NO контактами для відімкнення підключеного електрозамка.
- Регулювання гучності динаміка за допомогою потенціометра.
- Можливість накладного або врізного монтажу.
- У комплекті з панеллю – кутовий кронштейн та козирок.
- Антивандальний корпус з металевого сплаву з класом захисту IP65.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Slinex |
| Страна производитель | Китай |
| Количество абонентов | 1 |
| Пользовательские характеристики | |
| Бренд | Slinex |
| Відімкнення замка | Нормально-відімкнені контакти (суха пара) |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність підсвічування | 1.5 м |
| Дисплей | TFT |
| Дисплей / роздільна здатність | 4,3” кольоровий TFT екран 16:9 |
| Диагональ экрана | 4.3" |
| Питание | DC 12 В (від монітора) |
| Живлення монітора | AC 100-240 B / DC 13.5 В |
| Камера | 1/3" CMOS |
| Класс защиты | IP65 |
| Цвет | Білий, Чорний |
| Кути огляду камери | 72° |
| Материал корпуса | Металевий сплав, Пластик |
| Монтаж | Врізний, Накладний |
| Підключення | Аналогове (4-дротове) |
| Підтримка панелей виклику / камер | 2 панелі виклику |
| Рабочая температура | -40 °C ~ +65 °C |
| Разрешение экрана | 480х272 |
| Роздільна здатність камери | 800 ТВЛ |
| Розмова з відвідувачем | Гучний зв'язок |
| Розміри | 122 / 41 / 23 мм |
| Розміри монітора | 119 / 175 / 21 мм |
| Розміри, мм | 122 / 41 / 23 |
| Тип відеосигналу | CVBS |
| Тип керування | Сенсорні кнопки |
| Тип устройства | Відеодомофон+панель виклику |
| Тип подсветки | ІЧ |
Информация для заказа
- Цена: 5 625 ₴





