
Відеодомофон 7" WiFi Hikvision DS-KH6350-WТE1 (99-00013572)
7 088 ₴
- В наличии
- Код: 99-00013572
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Wi-Fi IP-відеодомофон з сенсорним 7-дюймовий TFT-дисплеєм з роздільною здатністю 1024*600; операційна система ОС Linux; Hik-Connect клієнт; тривожні входи/виходи: 8/2; підтримка microSD карт до 128 ГБ; живлення 12 В/PoE; споживання до 8 Вт; розміри 175 / 113. 5 / 21 мм; вага 675 г
WiFi-відеодомофон Hikvision DS-KH6350-WТE1 з сенсорним TFT-дисплеєм 7 дюймів, можливість віддаленого керування через застосунок на смартфоні, інтерком, підтримка PoE.
Ключові властивості
- Відмінною особливістю даного домофона і його великою перевагою є наявність WiFi, завдяки якому можна дистанційно керувати пристроєм зі свого телефону, а також відмикати підключений електрозамок через застосунок для iOS і Android.
- Відеодомофон з TFT-дисплеєм на 7 дюймів з роздільною здатністю 1024х600.
- Навігація по меню і керування домофоном здійснюється за допомогою сенсорного дисплея.
- Новий інтерфейс користувача версії 2.0 зі зручним дизайном.
- Підтримка функції інтеркому, можливість підключення додаткових 5 моніторів.
- Запис здійснюється на карту пам'яті microSD до 128 Гб (купується окремо).
- Підтримка живлення через PoE.
- Перегляд відео в реальному часі з підключених панелей виклику і відеокамер.
- 8 тривожних входів для підключення охоронних датчиків / 2 тривожні виходи.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hikvision |
| Страна производитель | Китай |
| Тип устройства | Видеодомофон |
| Общие | |
| Вес | 675 г |
| Пользовательские характеристики | |
| Wi-Fi | Да |
| Інтерком | На 6 відеодомофонів |
| Интерфейс | LAN, Wi-Fi |
| Аудіовиходи | Вбудований динамік |
| Беспроводной стандарт | Wi-Fi |
| Встроенная память | Немає |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дисплей | Кольоровий |
| Дисплей / роздільна здатність | 7 " |
| Додаткові характеристики | 2 виходи реле, 8 входів тривожних датчиків |
| Діагональ екрана | 7" |
| Питание | 12В DC, PoE |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Запис | Відео, Фото |
| Применение | Для дому, Для квартири, Для офісу |
| Карта пам'яті | MicroSD карта до 128 ГБ |
| Керування | Віддалений доступ, Мобільна програма, Сенсорний екран |
| Цвет | Серебряный |
| Країна виробник товару | Китай |
| Кількість викличних панелей | — |
| Кількість під'єднуваних камер | — |
| Максимальный объем карты памяти | 128 ГБ |
| Материал корпуса | Пластик |
| Матриця | TFT |
| Мережа | Ethernet, WiFi |
| Сетевые интерфейсы | 1 RJ-45 10/100 мбіт/с |
| Монтаж | Накладний |
| Монтаж панелі | Накладний |
| Напряжение сети | 12В DC, PoE |
| Особенности | Інтерком, Керування замком |
| Попереднє замовлення | 1 |
| Потужність споживання | 8 Вт |
| Назначение | Для квартири |
| Провідні інтерфейси | RJ45, LAN |
| Під'єднуваних моніторів | 6 |
| Підключення | IP (мережеве) |
| Підтримка Wi-Fi | 802.11 b/g/n |
| Підтримка запису | Відео, Фото |
| Підтримка зовнішньої пам'яті | microSD |
| Рабочая температура | -10 °C ~ +50 °C |
| Роздільна здатність відеосигналу | 1024x600 |
| Разрешение экрана | 1024x600 |
| Розмова з відвідувачем | Гучний зв'язок |
| Розміри | 175 х 113.5 х 21 мм |
| Розміри, мм | 175 × 113.5 × 21 |
| Розташування монітора | Підвісний |
| Споживання в робочому режимі | 8 Вт |
| Сумісна версія ОС | — |
| Совместимость | Hik-Connect |
| Тип | IP відеодомофон |
| Тип установки | — |
| Тип відеосигналу | IP |
| Тип керування | Сенсорний екран |
| Тип під'єднання | Бездротові, Дротові |
| Тривожний вхід | 8 |
| Тривожні (релейні) виходи | 2 реле |
| Тривожні входи | 8 |
Информация для заказа
- Цена: 7 088 ₴

