
IP PTZ-відеокамера 4Mp TVT TD-8343IE3N (A/PE/04M/AR5) f=2.8-12mm 4x (77-00304)
10 944 ₴
- В наличии
- Код: 77-00304
IP PTZ-відеокамера TVT TD-8343IE3N (A/PE/04M/AR5) з роздільною здатністю 4 Мр, з моторизованим об’єктивом фокусною відстанню 2.8-12 мм і кутом огляду 0-355°, оптичний зум 4x. Відстань підсвічування: ІЧ до 50 м, LED до 30 м. Відеокамера з фукціями активного захисту – світловою та звуковою сигналізацією, вбудованим мікрофоном і динаміком. Дана модель оснащена такими функціями відеоаналітики як виявлення людей/транспортних засобів, автотрекінг, вторгнення в зону, що охороняється, тощо. Можливе живлення через PoE+.
Застосування
Камеру TVT Digital у водонепроникному корпусі з класом захисту IP66 можна встановлювати для охорони об'єктів зовні і всередині будівель. Ця PTZ-камера може задовольнити потреби невеликих та середніх об’єктів. Вона підходить для шкіл, лікарень, середніх житлових комплексів, невеликих парків, басейнів, заводів тощо.
Ключові властивості та можливості
- PTZ-камера оснащена об'єктивом з 4-кратним оптичним зумом, здатна передавати зображення з роздільною здатністю 2560x1440 за швидкістю 30 кадрів на секунду. Матриця камери: 1/2.7″ CMOS. Моторизований об’єктив з фокусною відстанню 2.8-12 мм.
- Відеокамера обладнана функціями активного захисту / відлякування. У разі виявленні незаконного вторгнення, камера відстежує рухомий об'єкт, збільшує зображення, вимикає ІЧ-підсвічування і вмикає яскраве біле світло, відтворює звуковий сигнал, поки об'єкт не вийде з зони під охороною. Після чого камера повертається в режим патрулювання – сканує територію під охороною на 360°. У режимі відлякування камера знімає кольорові зображення замість чорно-білих, що за необхідності можна використати як судовий доказ. Під час патрулювання PTZ працює безшумно, а яскраве біле світло не заважає сусідам і громаді.
- Камера обладнана функціями відеонаналітики, зокрема, виявлення людей і транспортних засобів, вторгнення у зону під охороною, перетин лінії, вхід та вихід з регіону, смарт трекінг тощо. PTZ-камера має потужний процесор зі штучним інтелектом, який може виявити максимум 15 облич у сцені.
- Сучасний стандарт компресії відео H.265+/H.265/H.264+/H.264 скорочує обсяг відеоархіву, зберігаючи при цьому високу якість відео.
- Наявне ІЧ-підсвічування до 50 м (4 світлодіоди) та LED-підсвічування до 30 м (2 світлодіоди), що дозволяє використовувати камеру для запису відео навіть в умовах повної темряві.
- Кут обертання складає 0~355° з регульованою швидкістю 0.1~80°/сек, попередньо встановлено 80°/сек; кут нахилу від -5° до 90° з регульованою швидкістю 0.1~60°/сек, попередньо встановлено 60°/сек. 300 попередніх налаштувань, 8 турів, до 16 пресетів для кожного туру.
- Мережевий інтерфейс 1хRJ45, 10/100M.
- Завдяки підтримці ONVIF камера сумісна з мережевими відеопристроями сторонніх виробників.
- Напруга живлення DC12V. Підтримка технології PoE+ (802.3.at, тип 2) дозволяє передавати через один кабель (вита пара) відеодані та живлення камери.
- З інших переваг слід зазначити наступні: наявність вбудованих динаміка та мікрофона для запису та відтворення звуку, один тривожний вхід та один вихід для підключення охоронних датчиків.
- Запис відбувається на карту пам'яті microSD до 256 Гб, яку слід придбати окремо.
- Антивандальний водонепроникний корпус і рівень захисту IP66 дозволяють використання моделі у вуличних умовах.
Кронштейни та монтажні коробки слід підбирати згідно технічного паспорта.
Відповідність нормам NDAA
Даний пристрій TVT Digital відповідає нормам NDAA, що гарантує безпеку та дотримання стандартів розділу 889 Закону США про дозвіл на національну оборону. Усі компоненти походять від надійних постачальників, затверджених урядом США, а сам продукт пройшов незалежні тести на кібербезпеку. Надійність і відповідність технічним вимогам підтверджено.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | TVT Digital |
| Страна производитель | Китай |
| Общие | |
| Цвет | Белый |
| Объектив | |
| Тип объектива | Моторизованный |
| Пользовательские характеристики | |
| Bitrate | 64Kbps – 8Mbps |
| PoE | Да |
| Smart функции | Виявлення вторгнення в зону, Виявлення облич, Виявлення перетину лінії, Виявлення транспортних засобів, Смарттрекінг |
| Интерфейсы | RJ-45, 10/100BASE-TX Ethernet |
| Інтерфейси передачі даних | 1x RJ45 10/100M |
| Інфрачервона підсвітка | до 50 |
| Аудіовиходи | Да |
| Аудіовходи | Да |
| Беспроводной стандарт | — |
| Вес | 1.2 |
| Вид | Speed Dome |
| Виробник і тип матриці | 1/2.7" CMOS |
| Відеокодек | H.264, H.264+, H.265, H.265+, MJPEG |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дальність підсвічування | 30 м – LED, 50 м – ІЧ |
| Динамік | Да |
| Додаткові характеристики | NDAA |
| Диапазон рабочих температур | -40 ~ +70 |
| Питание | Від мережі |
| Живлення пристрою | DC 12 В, PoE |
| Внешний вид | PTZ (Speed Dome) |
| Карта пам'яті | MicroSD карта до 256 ГБ |
| Керування | Віддалений доступ |
| Класс защиты | IP66 |
| Клас ударостійкості | IK10 |
| Країна виробник товару | Китай |
| Угол обзора по вертикали | -5~90° |
| Угол обзора по горизонтали | 0~355° |
| Кути повороту / нахилу | Поворот: 0 ° ~ 355 °; нахил: -5 ° ~ 90 ° |
| Кількість користувачів онлайн | 16 |
| Кількість потоків | 3 |
| Максимальный объем карты памяти | 256 |
| Матеріал корпуса | Алюмінієвий сплав |
| Материал корпуса | Алюминиевый сплав |
| Матриця | 1/2.7" CMOS |
| Микрофон | Да |
| Нахил | -5 ~ 90 |
| Нічна зйомка | Да |
| Оптичний зум | 4x |
| Особенности | Для вулиці, Запис звуку, Можливість нічної зйомки, Розумна |
| Поворот | 0 ~ 355 |
| Провідні інтерфейси | 1 x DC, RJ45 |
| Протоколи | HTTP(S),IPv4/v6,802.1x,QoS,FTP,SMTP, UPnP,SNMP,DNS,DDNS,NTP,RTSP,RTCP,RTP,TCP/IP,UDP,PPPoE,DHCP |
| Підтримка браузерів | IE8-IE11 |
| Підтримка мобільних пристроїв | Android, iOS |
| Робоча вологість | <95% |
| Робоча напруга | DC12V |
| Рабочая температура | -40 °C ~ +70 °C |
| Разрешение | 4 Мп |
| Разрешение видео | 2560x1440 |
| Роздільна здатність камери | 4 |
| Размер матрицы | 1/2.7″ |
| Розміри | 130 х 130 х 162 мм |
| Розміри, мм | 130 / 162 |
| Світлочутливість | 0.01 Люкс |
| Слот для карт пам'яті | MicroSD |
| Спрацювання за подією | За аналітикою, За рухом, За тривогою, За часом, Ручний |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Ступінь захисту корпусу | IP66 |
| Сумісна версія ОС | — |
| Совместимость | — |
| ТЕГИ | poe камера, з картою пам'яті, з мікрофоном, ИК камери, камера відеоспостереження з датчиком руху |
| Тип | Дротові |
| Тип установки | Наружный |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип устройства | IP PTZ-відеокамера |
| Тип подсветки | LED, ІЧ |
| Тревожные входы/выходы | 1/1 |
| Фокусное расстояние | 2.8-12 |
| Формат видео | H.264, H.264+, H.265, H.265+, MJPEG |
| Частота запису | 30 |
- Цена: 10 944 ₴


