Зчитувач карток та брелоків стандарту EM-Marine (125kHz); накладний монтаж; пластиковий корпус; двоколірна індикація; розміри 60 / 25 / 9 мм
Зчитувач RFID-ключів EM-Marine Trinix CRF-K для системи контролю доступу. Він призначений для накладного монтажу, виконаний у пластиковому корпусі.
Ключові властивості
- Зчитує картки доступу/брелоки стандарту EM-Marine;
- двоколірна індикація;
- корпус з міцного пластику;
- невеликі розміри 60 / 25 / 9 мм;
- у комплект постачання входить схема самого зчитувача та монтажні елементи, необхідні для встановлення.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Trinix |
| Страна производитель | Китай |
| Цвет | Серый |
| Пользовательские характеристики | |
| Установка | Внутрішнє |
| Питание | DC 12 В |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Материал корпуса | Пластик |
| Монтаж | Накладний |
| Рабочая температура | -20 °C ~ +40 °C |
| Розміри | 60 / 25 / 9 мм |
| Розміри, мм | 60 / 25 / 9 |
| Световая индикация | Да |
| Стандарт вбудованого зчитувача | EM-Marine |
| Тип устройства | Зчитувач |
Информация для заказа
- Цена: 482 ₴





