
Комплект резервного живлення: Kraft PSW1000VA/800W(LCD)24V UPS + гелева батарея 2540 Вт*г (42-00061-5)
26 755 ₴
- Нет в наличии
- Код: 42-00061-5
Комплект резервного живлення: лінійно-інтерактивне ДБЖ 1000ВА/800Вт з правильною синусоїдою, 2 акумуляторні батареї GEL 12 В/100 А·год, акумуляторний балансир, перемичка M8 довжиною 30 см. Лінійно-інтерактивне ДБЖ з LCD-дисплеєм; потужність 1000 ВА/800 Вт; вхідна напруга 145-275 В АС; вихідна напруга 220 В АС±5%, правильна синусоїда; акумуляторна батарея зовнішня, напруга 24 В; максимальний струм заряду 5 А / 10 А; 2 розетки; розміри 345 / 122 / 192 мм; вага 6 кг. Акумуляторна батарея гелева (GEL) – 2 шт.; ємність 100 А·год, вихідна напруга 12 В; розміри 230 / 330 / 180 мм; вага 30 кг. Акумуляторний балансир для вирівнювання заряду двох послідовно з'єднаних 12 В акумуляторних батарей або декількох паралельних ланцюгів послідовно з'єднаних акумуляторів; струм балансування з найвищою напругою до 5 А; точність регулювання 10 мВ; світлодіодна індикація режиму роботи; можливе використання з BMS; розміри 64 / 50 / 10 мм; вага 116 г
Комплект резервного живлення Kraft PSW1000VA/800W(LCD)24V UPS + гелева батарея 2540 Вт*год для забезпечення безперебійного живлення котлів, комп’ютерної техніки, систем відеонагляду та інших пристроїв і обладнання.
До комплекту входять:
- Джерело безперебійного живлення Kraft KRF-PSW1000VA/800W(LCD)24V UPS лінійно-інтерактивне, під зовнішню акумуляторну батарею 24 В DC, потужністю 1000 ВА / 800 Вт, з правильною синусоїдою, LCD-дисплей, 2 розетки, підходить для котлів.
- Дві акумуляторні гелеві GEL батареї Trinix TGL12V100Ah/20Hr ємністю 100 А·год, напругою 12 В.
- Акумуляторний балансир Trinix TBL-24 для вирівнювання заряду двох послідовно з’єднаних 12 В акумуляторних батарей, струм балансування з найвищою напругою до 5 А, точність регулювання 10 мВ.
- Перемичка M8 довжиною 30 см для з’єднання акумуляторних батарей.
Ключові властивості та можливості
Джерело безперебійного живлення Kraft KRF-PSW1000VA/800W(LCD)24V UPS
- Лінійно-інтерактивне ДБЖ з правильною синусоїдою.
- Вихідна потужність складає 1000 ВА / 800 Вт.
- Широкий діапазон вхідної напруги 145-275 В AC.
- Підключення зовнішньої акумуляторної батареї 24 В.
- Рекомендована зовнішня АКБ не менше 18 А·год.
- Захист від перевантаження, короткого замикання, повного розряду батарей.
- Інтелектуальне керування процесором.
- Швидкий час перемикання на акумуляторну батарею – 10 мс.
- LCD-дисплей для відображення стану роботи і батареї.
- Автоматичний перезапуск у разі відновлення електроживлення.
- Функція «холодний старт» – безперебійний блок живлення запускається навіть за відсутності напруги в мережі.
- Заряджання акумуляторів в автономному режимі, якщо ДБЖ вимкнене.
Акумуляторна батарея Trinix TGL12V100Ah/20Hr
- Тип акумуляторної батареї – гелева GEL.
- Номінальна напруга 12 В, ємність 100 А·год.
- Габаритні розміри 230 / 330 / 180 мм, вага 30 кг.
- Переваги гелевих акумуляторних батарей: великий термін експлуатації (до 10 років), велике число циклів розряду, робота в умовах глибокого розряду, незначна втрата ємності в неробочому стані, добре працює за низьких температур.
Акумуляторний балансир Trinix TBL-24
Акумуляторний балансир використовується для вирівнювання заряду двох послідовно з'єднаних 12 В батарей або декількох паралельних ланцюгів послідовно з'єднаних акумуляторів. Коли напруга заряду акумуляторних батарей відрізняється більше ніж на 10 мВ, починає працювати схема балансування, передаючи енергію заряду від більш зарядженої батареї. Струм балансування з найвищою напругою до 5 А. У результаті роботи балансира всі батареї матимуть однаковий стан заряду.
За необхідності, для збільшення струму балансування, кілька балансирів можуть бути під'єднані паралельно. Батарейний банк на 48 В (4 АКБ) може бути збалансований за допомогою трьох батарейних балансирів.
- Точність регулювання 10 мВ.
- Струм балансування з найвищою напругою до 5 А.
- Світлодіодна індикація режиму роботи.
- Напруга акумуляторних батарей 2x12 В. Сумісність з акумуляторними батареями свинцево-кислотного / гелевого / літієвого типу.
- Можливе використання з BMS – платою керування акумуляторними батареями.
- Габаритні розміри 64 / 50 / 10 мм, вага 116 г.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Kraft |
| Страна производитель | Китай |
| Технические характеристики | |
| Тип аккумулятора | GEL |
| Пользовательские характеристики | |
| Best Seller | 1 |
| Ship Bundle Items | Separately |
| _cache_instance_store_filter | 1 |
| Ємність акумулятора | 100 Ah (2 шт.) |
| Аккумулятор | Зовнішній |
| Аккумуляторная батарея | Зовнішня |
| Бренд | Kraft |
| Выходное напряжение | 220 В |
| Вихідна напруга, В | 208/220/230/240 В |
| Гарантія | 12 міс. |
| Застосування ДБЖ | Котли |
| Цвет | Чёрный |
| Кількість Euro-розеток (Schuko) | 2 |
| Номинальная мощность | 800 Вт |
| Особенности | З дисплеєм, Зі звуковою сигналізацією |
| Параметри виведення | EURO |
| Мощность | 1000 ВА |
| Назначение | Для котла, Для будинку, Для серверів, Для роутера, Для відеоспостереження, Для аудіо і відеотехніки |
| Тип архітектури | Лінійно-інтерактивні (line-interactive) |
| Тип виконання | Класичний Tower |
| Тип вихідного сигналу | Правильна синусоїда |
| Тип монтажа | Підлогові (tower) |
| Тип устройства | Комплект резервного живлення |
| Форма выходного напряжения | Правильна (чиста) синусоїда |
- Цена: 26 755 ₴





