Датчик руху пасивний інфрачервоний, з місцем під встановлення модульної камери з розмірами плати 32 / 32 мм (камеру слід придбати окремо), для внутрішнього встановлення; детекція руху – зчетверений ІЧ-сенсор; дальність детектування руху до 15 м, кут виявлення 90°; імунітет до тварин до 15/25 кг – налаштовується; регулювання чутливості; тривожний контакт НЗ 100мА/28В 27 Ом і тампер НЗ 100мА/28В 10 Ом; світлодіодна індикація; живлення DC 8.2-16 В; споживання 150 мА; робоча температура -10 °C ~ +50 °C; 116 / 62.5 / 40 мм; вага 135 г
Датчик руху DSC LC-101CAM з місцем під встановлення модульних кольорових чи чорно-білих камер з розмірами плати 32 / 32 мм (камеру слід придбати окремо), з імунітетом до тварин 15/25 кг, дальністю виявлення руху до 15 м, з горизонтальним кутом виявлення 90°.
Застосування
Датчик забезпечує виявлення вторгнення у приміщення через двері або вікна за допомогою інфрачервоного (PIR) сенсора.
Ключові властивості та можливості
- Можливість встановлення безкорпусної камери (слід придбати окремо) для підвищення рівня безпеки приміщення, що охороняється.
- Підтримує технологію чотириелементного відбиття (зчетверений ІЧ-сенсор).
- Імунітет до тварин вагою до 15 або 25 кг – налаштовується.
- Час готовності 60 секунд, період тривоги 2 секунди.
- Регулювання чутливості, зони виявлення, гучності, можливість вимкнути світловий індикатор.
- Двостороння автоматична температурна компенсація – збільшує чи зменшує чутливість залежно від температури навколишнього середовища.
- Світлодіодна індикація.
- Тампер на корпусі проти злому пристрою, нормально-замкнений, 100мА/28В 10 Ом.
Особливості встановлення
Датчик руху найбільш ефективний при встановленні впоперек потенційного маршруту проникнення. Не рекомендується встановлювати датчик навпроти предметів, що рухаються (наприклад, штори чи жалюзі), потоків холодного (кондиціонери) або теплого (опалювальні батареї) повітря.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | DSC |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Імунітет до тварин | Да |
| Бренд | DSC |
| Вес | 135 г |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність виявлення | 15 м |
| Питание | 8.2-16 В |
| Живлення пристрою | DC 8.2-16 В |
| Цвет | Белый |
| Кут виявлення | 90° |
| Материал корпуса | ABS-пластик |
| Монтаж | Настенный |
| Підключення | Дротове |
| Рабочая температура | -10°C ~ +50°C |
| Розміри | 116 / 62.5 / 40 мм |
| Розміри, мм | 116 / 62.5 / 40 |
| Ток потребления | 150 мА |
| Тип датчика | Руху |
| Тип устройства | Датчик руху |
| Тип сенсору | IЧ (PIR) |
Информация для заказа
- Цена: 1 559 ₴


