Бездротовий датчик руху пасивний інфрачервоний; детекція руху – ІЧ-сенсор; дальність детектування руху до 12 м; імунітет до тварин вагою до 20 кг; робоча частота 433 МГц; алгоритм кодування сигналу KEELOQ; дальність зв'язку до 50 м; тампер; живлення 3 батареї АА, зі строком роботи до 1 року; робоча температура -10°C~+50°C; розміри 114 / 65 / 49 мм
Бездротовий датчик руху Elmes OKO MC-55R з імунітетом до тварин, з робочою частотою 433 МГц і дальністю зв'язку до 50 м, дальністю виявлення руху до 12 м.
Застосування
Датчик руху фіксує вторгнення, виявляючи рух людини у приміщенні за допомогою інфрачервоного (PIR) сенсора.
Ключові властивості та можливості
- З імунітетом до тварин вагою до 20 кг.
- Дальність виявлення руху до 12 м.
- Високозахищений алгоритм кодування сигналу PowerCode, частота 433 МГц.
- Дальність дії до до 50 м.
- Світлодіодна індикація роботи.
- Тампер від зламу корпусу.
- Живлення від трьох батарей АА, строк роботи до 1 року.
- Захист від засвічування білим світлом у приміщенні до 6500 Люкс.
Особливості встановлення
Датчик руху OKO MC-55R призначений для внутрішнього монтажу, рекомендована висота встановлення – 2-2.4 м.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Око |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Імунітет до тварин | Да |
| Бренд | OKO |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність виявлення | 12 м |
| Дальність передачі | 50 м |
| Питание | 4.5 В, АА батарея (3 шт.) |
| Живлення пристрою | Батарея |
| Цвет | Белый |
| Материал корпуса | Пластик |
| Монтаж | Настенный |
| Підключення | Бездротове |
| Рабочая температура | -10 °C ~ +50 °C |
| Рабочая частота | 433 МГц |
| Розміри | 114 / 65 / 49 мм |
| Розміри, мм | 114 / 65 / 49 |
| Ток потребления | 30 мА |
| Тип датчика | Руху |
| Тип устройства | Датчик руху |
| Тип сенсору | IЧ (PIR) |
Информация для заказа
- Цена: 1 035 ₴


